#çözüldü.

Son düzenleme:
Yardımcı olabilirim, benimde böyle bir fikrim vardı , arkadaşlara söylemiştim ne abazasın demişlerdi :mrgreen:
Benim kafamdaki "Root olarak birini seçeceksin, önce onun resimlerini indirecek sonra , onun takip ettiklerini çekecek , böyle böyle ağaç gibi yayılacaktı".

Java'da HTMLUnit ile rahat yapılabilir diye düşünüyorum.

edit: hatta ben bunu yaparım ya , gerekirse paslaşırız yaparız birlikte.

Son düzenleme:
Takımı
Galatasaray
programa nasıl bir veri vereceksin, nereden kullanıcı adı çekecek?

programa nasıl bir veri vereceksin, nereden kullanıcı adı çekecek?
Benim aklımdaki şöyle , bir kullanıcı vereceğiz , o kullanıcının takip ettiklerini bi listeye alacağız. Sonra o listedekilerin takipçilerini listeye ekleyerek gideceğiz (sonsuza kadar).

Javascriptte yazmayı denedim şöyle bir sorunla karşılaştım. Eyvallah çekiyorum milletin isimlerini , ama yeni isimlerin gelmesi için aşağı kaydırmak gerekiyor takipçi ekranını . Kaydırmayıda yaptım , ama takipçi ekranında en aşağı ulaştığımızı nasıl kontrol edebiliriz onu bulamadım.

Çektiğin kullanıcı adı, isim gibi şeyler tamamen satırdan mı çekiyor ?
Birde resmen sonsuz döngüye sokmuşsun sıkıntı çıkarmaz mı bu ?^^

Takımı
Galatasaray
Benim aklımdaki şöyle , bir kullanıcı vereceğiz , o kullanıcının takip ettiklerini bi listeye alacağız. Sonra o listedekilerin takipçilerini listeye ekleyerek gideceğiz (sonsuza kadar).

Javascriptte yazmayı denedim şöyle bir sorunla karşılaştım. Eyvallah çekiyorum milletin isimlerini , ama yeni isimlerin gelmesi için aşağı kaydırmak gerekiyor takipçi ekranını . Kaydırmayıda yaptım , ama takipçi ekranında en aşağı ulaştığımızı nasıl kontrol edebiliriz onu bulamadım.
bu işleri yapmak için bir instagram apisi vardır... böyle düz mantıkla olacak iş değil bence.
ama sonsuza kadar gider bu evet, amaç ne ki instagram dbsi üretmek mi? :D

bu işleri yapmak için bir instagram apisi vardır... böyle düz mantıkla olacak iş değil bence.
ama sonsuza kadar gider bu evet, amaç ne ki instagram dbsi üretmek mi? :D
Valla ben kızların resimlerini kaydetmek için düşünüyodum , arkadaş ne için yapacak bilmiyorum :D
edit : şimdi öyle sapıkça düşüncem yok onuda belirteyim :D

.

Son düzenleme:
Takımı
Seçiniz...
@BurakSerit lol, büssürü eklenmiş fonksiyonlar var takıldığımız yerde soru sormayacaksak burada toplanmanın bi anlamı yok. ki programa zaten exl logosu koymayı düşünüyorum tıklandımı topice giden türden.
Kanka ben şaka yapıyorum niye ciddiye aldın, özür dilerim. :curtain:

Arkadaşlar sadece bir kişinin takipçilerinin kullanıcı adlarını çekecek bir program yapabilir misiniz ?
Gerekirse ücretti anlaşırız.

SGK dan çekin boşverin instagramı

Yukarı Alt