muratko193

Öğretiyorum
Öncelikle şunu belirteyim charı partide kastıgımdan dolayı sadece bardlık yapıyordu o yuzden warlocku kapama ihtiyacı duymadım fakat alan kişi en fazla 2 gün pt de kasarak warlocku kapatıp wiz yapabilir charın üzeri o kadar iyi degil fakat f.b seti var üzerinde dress pet vs. mevcut 220m de parası var
Ödeme şekli:Halkbankası veya ptt hesabına para yatırılacak sonra bilgileri verecem 10 un üzerinde char sattım güven konusunda sıkıntı olmaz telefon ile görüşmek isteyenler olursa pm den mesaj atsın no yu vereyim
Char ismi: Byrne
Char level: 120
Char Fiyati : 100 TL
Char European chardir.
Stat pointlerini Str 0:3 Int olarak dagitmistir

Dostum öncelikle ufak bir iki sorum olacaktı sana. Bu yenı etkinlik ile dagıtılan pre plus , pet , maskotun hediyesi ve x2 Stat , Skill 0'lama scroll'ların charda duruyormu ? Eger Duruyorsa ve İstanbul içi Elden ise kesinlikle satın alıyorum . Telefon numaram 0531-250-27-73 , [email protected] buda msn adresim en kısa sure icerisinde ulasırsan cok sevinirim ^^

muratko193

Öğretiyorum
Not:char tamamen wiz-bard olmustur bütün skilleri max Chara Devil S grade çıktı ... "neoic1105" paylaşım yapmadım tanıtım yaptım

sa bi ara konuşalım bi de çharın yeni resim eklermisin bi itemlerin resimlerini felan işte ayrı yeten yeni gelen hediyeler mevcut mu skill ve stat 0 lama mevcutmu acil pm atarsan sevinirim ve no ya msj at
506 272 56 33

Yukarı Alt