WeAre

Buralıyım
bu arkadaşa pek güvenilir değil bence vip acc si falan yok bi ss atamıyo sen ıd pw msn ver diyo bende verecem diyo kesinlikle dolandırmaya çalışıyo benden demesi isteyen verir çarını kaptırır kolay gelsin

yalan söleme ben o işlerden anlamadıgım ve 2 lwl fotosu olmadıgı için atmadım ss ben tek taks etmekden anlarım baq şifre değiştirmesi filan çoq meraklısn heralde sen milleti dolandırmaya ben ilk veremem çünkü bi kez de böle senin gibi birine kaptırdım karşılıgında bişi alamadım:(

isteyen eklemesin ben zorlamıom takas etmek isteyen varsa ve güvenen eklesin kardeşim zorlayan varmı yhoqqqqqqq:@

WeAre

Buralıyım
emsal demiş ki:
yalan söleme ben o işlerden anlamadıgım ve 2 lwl fotosu olmadıgı için atmadım ss ben tek taks etmekden anlarım baq şifre değiştirmesi filan çoq meraklısn heralde sen milleti dolandırmaya ben ilk veremem çünkü bi kez de böle senin gibi birine kaptırdım karşılıgında bişi alamadım:(
hım bu sitede sayısız çar takası yaptım sor bakim kimi dolandırmışım kardeş bi ss bile atmıyosan demekki yalan söylüuosan vip girmek çokmu zor tek tık silkin ss ini koyda bizde sana insalım yalancının mumu yatsıya kadar yanar

WeAre

Buralıyım
daha 1 ayını doldurmamış bir üye için çok iddalı sözler hadi bekliyorum ss yi

ögleyse etme inanmıyosan bide bende takasla aldım vıp acc yoq bende nasıl gircem:@

WeAre

Buralıyım
kesinlikle test veya böyle bi acc kesinlikle yok baskanıza adam ıd pw msn aynı anda istiyo zuhah akşam akşam hiç güleceğim yoktu

WeAre

Buralıyım
TwiLighT demiş ki:
emsal demiş ki:
ögleyse etme inanmıyosan bide bende takasla aldım vıp acc yoq bende nasıl gircem:@
emsal demiş ki:
girmeyi bilesem etmem tammı :@
Vip e girmeyi bilmiyorsan neden vip acc alıyorsun madem vip acc yok neden takas edicem diyorsun :curtain:

Az sonra char takas edilmiştir konu kilit diye gelmesin
:lol:
yani ya takas edilmiştir derya da edmicem der :lol:

bu konuya ya kilit atın yada burdan taşıyın

Yukarı Alt