Sebebini bilmiyorum arkadaşlar ama 5 dk önce charımı soyulmuş bir şekilde buldum artık sro benim için bitmiştir!!!İçinde 1 m para bırakmışlar bide sağ olsunlar petimi bari onları Npc ye satsalarmış. Görüşürüz Sro

geçmiş olsun, o leveldaki bir charı çok kolay toparlayabileceğini unutma ancak.

+Dejavu+

Bilgiliyim
hanry006 demiş ki:
High_Blank demiş ki:
Ah şu lanet mısırlılar daral:
Mısırlılar derken :think:
Silkroadın asıl char soyucuları mısırlılardır. Mısırlıların king olma sebeplerinden biride o'dur. Nerdeyse çoğu kişi char soyulduğunu görünce JANGAN'dadır. Banka önü veya Guild'çi önündedir. Adamlar İbot veya İsrobot kullanana gömüyor bende anlayamadım nasıl oluyor ne yapıyorlar ama malesef soyulmalar mümkün. :coffee:

Takımı
Besiktas
Geçmiş olsun hacım.Kimin olduğu bilinmez ama bu aralar gene iyi başladılar.Sattım kurtuldum çarları yeni sw bekliyoruz.Ordada illaki olacaktır bu tür şeyler ama bunlara inat oyun kapanana kadar oynuyacam kasamassam bile 10 15lvl çarla dolaşıcam ^^

High_Blank demiş ki:
hanry006 demiş ki:
High_Blank demiş ki:
Ah şu lanet mısırlılar daral:
Mısırlılar derken :think:
Silkroadın asıl char soyucuları mısırlılardır. Mısırlıların king olma sebeplerinden biride o'dur. Nerdeyse çoğu kişi char soyulduğunu görünce JANGAN'dadır. Banka önü veya Guild'çi önündedir. Adamlar İbot veya İsrobot kullanana gömüyor bende anlayamadım nasıl oluyor ne yapıyorlar ama malesef soyulmalar mümkün. :coffee:
Hacım konuyu saptırmamak adına fazla uzatmıcam

Mısırlılar bence oyunun [SAF] player kısmını olusturuyor.[istisnalar kaideyi bozmaz] Birçok mısırlı tanıdıgım var adeta dün başlamıs player gibiler hersey e ınanıyorlar summer3: O yuzden sanmıyorum

+Dejavu+

Bilgiliyim
Mısırlılar bence oyunun [SAF] player kısmını olusturuyor.[istisnalar kaideyi bozmaz] Birçok mısırlı tanıdıgım var adeta dün başlamıs player gibiler hersey e ınanıyorlar summer3: O yuzden sanmıyorum [/b][/quote]

:arrow: Sw'ye göre değişir hacım bizim Odin Server'inde mısırlı ağırlığı çoktur en iyi charlar Alman-Mısır insanlarında Odin'de onun için yazdım genelde çoğu server'dede öyleler. :think: :think:

Yukarı Alt