Dampyre

Buralıyım
-Resim Silinmiş.

Idea Idea Bye Bye RapidShare Idea Idea

Biliyorum birçok arkadaşımız rapide çözüm adı altında girdiği konu başlıklarında hep hüsranla karşılaştı,o forumlarda verilen linklerden indirdiği programlar (şahsen ben ) ya virüslü çıktı ya sistem ayarlarını bozdu yada hiç çalışmadı .Ama arkadaşlar artık rapide son demenın vaktı geldi

Biraz sonra indireceğiniz sunum dosyasının içeriği şöyledir :

1.Ana Paket

2.Usb Modemler İçin Ana Paket

3.Hazır Resetler

4.Reset Yapma Programı

Programlarıda vermiş olduğumuza göre şimdi biraz olayın çalışma mantığından ve yapılışından söz edelim. Öncelikle download işlemlerini USDownloader gerçekleştiriyor, verilen link rapidshare dan çekilmek istendiğinde rapidshare ın bize gönderdiği karakterlerden ve rakamlardan oluşan şifre (resim) otomatik olarak Cap OCR ye yollanıyor ve Cap OCR tarafından OCR lendikten sonra sonuçlar plain text olarak USDownloader a geri dönüyor ve download işlemi başlıyor. O linkin indirilmesi tamalandığında sıradaki link için rapidshare a tekrar istek gönderiliyor ve büyük ihtimalle rapidshare bize hoop kardeş bi sn sen free kullanıcısın, oyüzden xxx dakika bekle ondan sonra gel diyor. İşte program içindeki reset.exe modeminize reset atarak yeni bir ip almanızı sağlıyoruz. Bu sayede USDownloader tekrar rapidshare a girip farklı bir kullanıcıymış gibi sıradaki linki yukarıda bahsettiğim prosedürü izleyerek indiriyor ve bu işlemler listenizdeki indirilmesini istediğiniz rapidshare linki sayısınca devam ediyor. Olayın özününden kısaca bahsettikten sonra yukarıdaki verdiğim programların kurulumuna geçelim.

Öncelikle Ana Paketlerden (AirTies veya USB Modem) size uygun olanı seçiniz ve indiriniz. Daha sonra RAR dosyasından direk C sürücüsüne çıkartınız. Çıkarttığınızda dosyaların
C:\Rapidshare\USDownloader bu dizinde olması gerekiyor tam olarak.

Kurulum işlemleri tamamlandıktan sonra muhteşem otomatize edilmiş programımızı C:\Rapidshare\USDownloader\USDownloader.exe adresinden çalıştırabilirsiniz. Ayrıca programın Türkçe dil desteğide mevcuttur.

-Resim Silinmiş.

Not: USB modem patekini indirenler için, kurulum yaptıktan sonra C:\Rapidshare\USDownloader\reset.exe yi bir defaya mahsus ayar yapmak için çalıştırmalısınız. Ayarlarla ilgili screenshot lar aşağıda verilmiştir.

Not: Modemin giriş şifresini iptal ediniz, bu şifre zaten ağ içinden modeme erişim şifresidir, yani modeme komşularınızın girmemesi için koyduğunuz WPA/WEP şifresi değildir, bu sadece ağa zaten girmiş olanların modeme erişim şifresidir. Kapatmanızda hiçbir problem yoktur.(Programın reset atıp diğer linki indirebilmesi için)

Arkadaşlar bütün işlem bu kadar rapidten istediğiniz herşeyi indirebilirsiniz fakat bazen rapid karakterleri değiştirebiliyor Programı optimize eden arkadaş bunada çözüm bulmuş.Çözüm : "Karakter güncellemesi için sistem otomatize edilmiştir, karakterleri güncellemek için programın kurulu olduğu yerden CapUpdateRS.bat dosyasını çalıştırınız ve bekleyiniz, güncel karakterleri cap_update klasörü oluşturup içine atmaktadır, size sadece bunları alıp ötekilerle yer değiştirmek kalıyor. Kolay gelsin.

Not : Eğer sizin modeminize uygun reset.exe yok ise tek yapmanız reset yapma programını kurmak ve programının içinde anlatılan şekilde kullanmak.Bu program ile yaptıgınız dosyayı reset.exe şeklinde kaydedıp c:RapidshareUsdownloader içine kaydediniz.

Ve sonunda kurtulduk Rapidden !!

Download :

http://rapidshare.com/files/62722242/Rapid.qwert.rar

Derlemedir ..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
1.Ana Paket

3.Hazır Resetler

4.Reset Yapma Programı
Adı: Ana Paket (AirTies, Philips, Speedcom router modemlerde geçerlidir.)
Boyut: 7.4mb
Link: -Resim Silinmiş.
RAR Şifresi: darkCOD3R

Adı: Ana Paket (USB Modemler için)
Boyut: 7.2mb

Adı: AirTies RT-205 için reset.exe
Boyut: 250kb
Not: Modemin giriş şifresini iptal ediniz, bu şifre zaten ağ içinden modeme erişim şifresidir, yani modeme komşularınızın girmemesi için koyduğunuz WPA/WEP şifresi değildir, bu sadece ağa zaten girmiş olanların modeme erişim şifresidir. Kapatmanızda hiçbir problem yoktur.

Adı: Rapidshare Karakter Tanıma Güncellemesi
Boyut: 0.1mb
Tarih: 23.09.2007
Not: RAR dosyasının içeriğini C:\\\\Rapidshare\\\\USDownloader klasörüne çıkartınız ve var olan dosyaların üzerine yazınız.

Adı: Zoom X5 için reset.exe
Boyut: 300kb

Wink

ya dampyre program linkini vermicekmisin kardeş bakmaklamı yetinecegiz :lol:

ben indirmedim !... Sad bilemicem indir dene ! DampyrE arkadasımız koymayı unutmus herhalde linkleri :lol:

dampyreyi bekliyelim ya bi bildigi vardır nasıl kullancaz falan bi koysun linkleri falan

xtollgax demiş ki:
1.Ana Paket

3.Hazır Resetler

4.Reset Yapma Programı
Adı: Ana Paket (AirTies, Philips, Speedcom router modemlerde geçerlidir.)
Boyut: 7.4mb

Adı: Ana Paket (USB Modemler için)
Boyut: 7.2mb

Adı: AirTies RT-205 için reset.exe
Boyut: 250kb
Not: Modemin giriş şifresini iptal ediniz, bu şifre zaten ağ içinden modeme erişim şifresidir, yani modeme komşularınızın girmemesi için koyduğunuz WPA/WEP şifresi değildir, bu sadece ağa zaten girmiş olanların modeme erişim şifresidir. Kapatmanızda hiçbir problem yoktur.

Adı: Rapidshare Karakter Tanıma Güncellemesi
Boyut: 0.1mb
Tarih: 23.09.2007
Not: RAR dosyasının içeriğini C:\\\\Rapidshare\\\\USDownloader klasörüne çıkartınız ve var olan dosyaların üzerine yazınız.

Adı: Zoom X5 için reset.exe
Boyut: 300kb

Wink
Hala link istiyor yaf Confused verdim ya ! adam kullanısı anlatmıs !..
RoBoCoP demiş ki:
dampyreyi bekliyelim ya bi bildigi vardır nasıl kullancaz falan bi koysun linkleri falan

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
çok teşekkürler güzel bir topic olmuş ellerine sağlık hemen sabitledim Cool

extraloob demiş ki:
çok teşekkürler güzel bir topic olmuş ellerine sağlık hemen sabitledim Cool
sabitliyorsun ok Wink soyledigi programların link leri yoq onlarıda ben koydum Düzelt yapamıyorum xD sen eklersen daha iyi olur :lol:

ya dampyre kardeş ben bu reseti vidyoda anlatıldıgı gibi yaptım ancak bi exeye çevirdim bide save ledim 2 kere tıkladıgımda mouse oynuyo sadece modeme res atmıyo modem arayüzüne girip reset at dedim falan olmadı nie olmadı anlamadım

SonSAHNE

Bilgiliyim
o jbit den reset ayarlarını yaparken bi siteye giriyor. o girdiği siteye ip numarasını mı yazıyo anlamadım ben aynısını yazıyoru msayfa yüklenirken hata oluştu yazıyoru...

Yukarı Alt