BeBeT0

Bilgiliyim
Server:Sparta LvL: 8x Full Str Bowman, Server:Pri
Arkadaslar Bildiginiz Üzere 2 Ay Yokum Ve Size Yaptıgım Programları Yayınlıyım İnternet Cafeden YAyınlıcagım Programlarımı Ama Ne Yapalım Bu Programlar Çok İşinize Yaricak Ve Programların Setup Dosyası Oldugu İçin Rahat Rahat İşinizi Görür.

Dosyanın İçindekiler Ve Yapıcaklarım

- Resim Silinmiş.

Download

Tıklayın
Dil Pack Media.pk2 İçim inglizceden Korece YApmaya Yarar Ve Program Tamamen Kendi Yapımımdır.Setup Yaptıktan Sonra Programı Çalıstırdıgınız Zaman c Klasörünün İçindeki Dil Pack Dosyasında Xvi32 Programı Ve BEni Oku Dosyası Cıkıcaktır.

Tıklayın

Tıklayın

Tıklayın

Tıklayın

Tıklayın

Tıklayın

Tıklayın

Tıklayın

Programlar Armadillo İle Packetlenip Protect Edilmiştir Asla Kodlara Ulaşamaz Ve Exeyi Hakleyemezsiniz.Ayrıca Pravite Server

Emege Saygı Sonuna Kadar.

Team 3-D(Division) Saygılarımla.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Prada

2x2-5 demiş ki:
yine kimden ne çalacaksın acaba ? çok merak ediyorum..
Bu adamın size yaranması için napması lazım anlamadım gitti. Ya biçok kişinin işine yarayan programlar paylaşıyo kendi yapmış , alıntı yapmış ne farkeder ayıp yaptığınız ben Bebeto olsam şimdiye 50 kere bana ne ya kim naparsa yapsın der köşeme çekilirdim sabırlı adam

KupeR demiş ki:
Bu adamın size yaranması için napması lazım anlamadım gitti. Ya biçok kişinin işine yarayan programlar paylaşıyo kendi yapmış , alıntı yapmış ne farkeder ayıp yaptığınız ben Bebeto olsam şimdiye 50 kere bana ne ya kim naparsa yapsın der köşeme çekilirdim sabırlı adam
Ya Bu Adamın Ne Olduğunu Herkes Biliyor, Kodları Kafasına Göre Editleyip Altına İmzasını Atmakdan Başka Bir Esprisi Yok!

BeBeT0 demiş ki:
YApcagım Programları Görunce Pişman Olcan

Merakla Bekliyorum Kuzum..

2x2-5 Den Saygılar;
Hit Em Up!

BeBeT0

Bilgiliyim
Server:Sparta LvL: 8x Full Str Bowman, Server:Pri
2x2-5 demiş ki:
KupeR demiş ki:
Ya Bu Adamın Ne Olduğunu Herkes Biliyor, Kodları Kafasına Göre Editleyip Altına İmzasını Atmakdan Başka Bir Esprisi Yok!

BeBeT0 demiş ki:
YApcagım Programları Görunce Pişman Olcan

Merakla Bekliyorum Kuzum..

2x2-5 Den Saygılar;
Hit Em Up!
BAzı Programlarda Onu Yapıyorum Onu Yapmakta Bi Başarıdır Onu YApamayanlarda Var Uzun Zaman Yokum zaten Çekiştirip Durun İstediginiz Kadar

HAZIR YAKALAMIŞKEN HEMEN HABER VEREYİM 1107B SERVERİ 143 CLİCENTLE DENE OYUNA GİRİYOR FAKAT F6 ÇALIŞMIYOR BEBETO SEN Bİ BAK BAKALIM BİRŞEYLER ÇIKARMI HABER VERİRSEN MS BHT OLCEM :mrgreen:

2x2-5 demiş ki:
hehehe, benim yaptıklarıma b.k atmayı iyi biliyordun ya..
bakalım bebeto 2 ay yok sen herhangi bi siteden fln bul modifieri koy biz onada razıyız en azından bebeto onu yapabiliyodu bakalım sen onu yapabilcen mi?

Yukarı Alt