1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

"Büyük Galatasaray vizyonu budur"


 1. DukeNukem

  DukeNukem rank8

  Kayıt:
  9 Ekim 2007
  Mesajlar:
  7.175
  Beğenilen Mesajlar:
  3
  Ödül Puanları:
  38
  - Resim Silinmiş.​
  Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, "Galatasaray bu topraklardan çıkabilecek en kurumsallaşmış tek spor markasıdır" dedi.


  Sarı-kırmızılı kulübün resmi yayın organı Galatasaray Dergisi'nin Şubat ayı sayısındaki yazısında Adnan Polat, "Sportif başarının maddi altyapısının oluşturulmasıyla, başarıların sürekliliği mümkün kılınacaktır. Galatasaraylılar olarak sözünü verdiğimiz Büyük Galatasaray Vizyonu budur" değerlendirmesini yaptı.

  Galatasaray'ın, yıllarca atıl duran büyük zenginliklerini akıllı ve uzun vadeli bir planlama ile açığa çıkartmakta olduğunu kaydeden Polat, şöyle devam etti:
  "Bu güç, kulübümüzün 2. yüzyılının da stratejisinin önünü açıyor. Galatasaray, üstün ahlaki donanımı, güçlü gelenekleri, camiası, kendisine yürekten bağlı taraftarları ve büyük ekonomik potansiyeli ile önümüzdeki dönemin de dünya kulübüdür. Dünya spor sahnesinde, elde edeceği büyük başarılarla adını silinmeyecek biçimde yeryüzünün tüm sporseverlerine ezberletecek ve sevdirecektir. Klasik tanımıyla, Galatasaray bu topraklardan çıkabilecek en kurumsallaşmış tek spor markasıdır. O halde bir bütün olarak biz tüm Galatasaraylılara düşen görev, 2. yüzyılımızın bizlere yüklediği bu yeni görevin farkında olarak çok çalışmak, kulübümüzün saygınlığını her zaman koruyacak şekilde davranmak ve bu yeni anlayışı genlerimizde kodlanmışcasına her gün davranışlarımızla göstermektir."


  Galatasaray'ın, böylece sadece kendi vizyonunu gerçekleştirmiş olmayacağını, geçen 100 yılda olduğu gibi kendi vizyonuyla Türk sporunun gelişimine damgasını vuracağını ve yeni dönemde de öncülük misyonunu üstleneceğini dile getiren başkan Polat, yazısını şöyle tamamladı:
  "Tarihimizden gelen hedeflerimize ulaşmanın yanı sıra günümüz spor endüstrisinin dayattığı artık ertelenemez dönüşümü tamamlayacak olan yeni dönemde, camiamızın yüz yılı aşkın geleneklerinden damıtılarak oluşturulmuş bulunan Galatasaraylılık değerleri yine en önemli rehberimiz olacaktır. Büyük başarılara ve tarihi zaferlere giden yolun inşasında bize destek veren, eleştirileriyle yol gösteren tüm Galatasaraylılara şükranlarımızı sunuyoruz. Galatasaray'ın her zaman ileriye gitmesini sağlayan hep bu destek olmuştur."

   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Şubat 2017
 2. DukeNukem

  DukeNukem rank8

  Kayıt:
  9 Ekim 2007
  Mesajlar:
  7.175
  Beğenilen Mesajlar:
  3
  Ödül Puanları:
  38
 3. Presence

  Presence rank8

  Kayıt:
  5 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  2.544
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  İstanbul
  Galatasaray bu topraklardan çıkabilecek en kurumsallaşmış tek spor markasıdır

  Hööö kurumsallaşmışmı? Nediyorsun adnan bütün fikirleri çaldınız bizden gsm operatörüydü tv ydi...aslında doğru fikir çalmada baya bir kurumsal olduğu söylenebilir
   
 4. Apollon

  Apollon rank8

  Kayıt:
  16 Ağustos 2008
  Mesajlar:
  2.027
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  Mimarlık
  fb tv çıkana kadar dünyada hiç bir takımın kanalı yokmuydu? gsm olayını bilmiyorum eğer ilk fb yaptıysa kutlarım :wink1: