1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Büyük değişim


 1. AnatoliaFire1

  AnatoliaFire1 rank8

  Kayıt:
  24 Ağustos 2008
  Mesajlar:
  4.083
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...
  [​IMG]
  Fenerbahçemiz'deki değişim rüzgarı esmeye devam ediyor.
  Aragones zamanındaki "ketumluk" Daum zamanında yerini "sevecenliğe" bırakırken, taraftarlar, futbolcular ve basın mensupları bu ortamdan son derece memnun...

  Bad Wörishofen kasabasında ilk çalışmasını gerçekleştiren Sarı-lacivertlilerin teknik direktörü Christoph Daum, antrenman sonrası yüz kadar gurbetçi taraftarın sahaya girmesine izin verdi. Daum'un izin vermesiyle birlikte taraftarlar futbolculardan imza almak için adeta yarıştı.

  Gurbetçi taraftarlar, ellerindeki çakmak, çanta, cüzdan, şapka ve formalarını , daha doğrusu ne buldularsa imzalatıp, her futbolcuyla fotoğraf çektirdiler. Alman çalıştırıcı da taraftarların arasında girerek, hiçbir kimseyi kırmadan herkese imza dağıtarak, fotoğraf çektirdi.


  Öte yandan Sarı-lacivertli futbolcular yoğun ilgi karşısında antrenman sahasını güçlükle terk edebildi. Futbolcuların otobüse binmeleri uzun bir süre alırken, taraftarlar, otobüsü tesislerden ayrılana kadar takip etti. Bu durumdan bile rahatsız olmayan futbolcuların sıcak kanlı davranışı taraftarları mutlu etti. Bu ortamdan bol bol haber ve görüntü-fotoğraf kareleri yakalayan basın mensupları da Daum'a teşekkür ettiler.

  Antrenman sonunda Daum'u otobüse binmeden yakalayan basın mensupları şu soruyu sormadan edemediler: "Aragones bize çok uzaktı. Siz de 3 yıl önce bu kadar anlayışlı değildiniz. Şimdi çok farklı ve çok sevecensiniz. Bizim için de iyi bir çalışma ortamı sunuyorsunuz, neden?

  Bu soruyu çok samimi bir şekilde yanıtlayan Daum "Fenerbahçe gibi büyük bir camia için çalışan herkesi korumak gerekir, onlara saygı göstermek gerekir" diyen Alman hoca gönülleri bir kez daha fethetti. Daha önceki yıllar ile şimdiki zaman arasında fark olduğunu belirten Alman hoca, kendisindeki değişim ile birlikte Fenerbahçe'deki değişimi de gözler önüne serdi.
   
 2. ImmorTaLGoD

  ImmorTaLGoD olduser

  Kayıt:
  12 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  8.231
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Güzel şeyler bunlar...
   
 3. V.I.P

  V.I.P Buralıyım

  Kayıt:
  27 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  4.563
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  FB
  Harika ya ortam işte bu.