Tauriel

Öğretiyorum
SA arkadaşlar ben yeni bir karakter oluşturacam bazı aarkadaşlar bilir.
1 hafta oce dagger actım taxi falan yaptım 55 yapıp sıkıldım.Bide bizim sw de full yüksek lw ler war yani öle 60 70 lw adam yok pvp yapacak oyundan sıkılmaya başladım bana söle hem pwp hemde kasılmada iyi bir ÇİN karakter söyleyebilrimisiniz int ciler haric şöyle vurusları zevfk verecek şaşalı skilelri olan(vuruş gücü önemli değil gösterişli skill olsun yeter) oyuna yeni başlarmsık gibi heyacan verem bi build araıyorum hani belki imkansızdır belki ama arada kritikleri kendi lw lerimde vizz lerde n çok vuran bisey arıyorum tavsiyelerinize açığım arkadaşlar . suan str çin sp kasıyorum hiç bir master acık değil

istediğin çar bow full str bow çar sağlam bi set ve sağlam criti olan bi weapon bow seni deli eder :)) bende var fornax (olympus ) serverında 109 lvl ff fire force mükemmel bişiy sana onu tavsiye ederim bow en iyisi yada glaive ama glaive kasması biraz zor....en iyisi bow çar gerisi yalan çok kritik vurmak istiyorsan fire light açarsın daha deli olur :))

Tauriel

Öğretiyorum
eed aynene eskiden bayrak maclarında 20-30 lw bile full dü.
Ve arkadasım sen dedin ya fire force, forceyi debufları ıcın dıyorusun demı

evet forceyi dotları için diyorum tabi pvp yaparken karşında clerick yoksa :))) clerick varsa işe yarayabilecek üç skill kalıyor biri stunn biri bertaraf oranı azaltma biride kurtulma oranı azaltma stunn %80 diğer iki dotta %100 etkili ama stunn 110 lvl de geliyoo :))

Tauriel

Öğretiyorum
ohaa en onemlısı en sonda :D en iyiy fire cold herhalde ama sen ne dersin burada bow konusunda tecrübelisin para konusunda sıkıntıyok hız potları alıyom ve de 60 70 lw ye kadar taxi yapacam

coldu defans için açarsın başkada bi işe yaramaz :) garment giyersin 20 lvl daki snowu açık bırakırsın kasmak için coldun imbuesinide açabilirsin mobları çok donduruyor yada yavaşlatıyor.pvpde de kullanabilirsin cold imbue yi açıp combo yaparsın rakibi hem geri ittirmiş hemde dondururu yada yavaşlatırsın hp anında dolar zaten saniyede bir pot basıyo :) ama accler bow için önemli acclerde cold ve light resistler olmalı yoksa bladelerin çekeceği yatırlardan kurtulamazsın bide glaivenin stunlarından set enaz +6 yada +7 olsun garment olsun fire cold olsun :))) elinde bide legend+12(12 dg için :) daha 13 dg+12 görmedim serverda :)))
varsa ve critical değeri 16 yada 18(%80) ise seni kimse yatıramaz bide colddaki cold wallı açarsın sana ekstra hp sağlar ölmezsinn :)) kolay kolay zevkli çar kastıkça bişiyini öğrenirsin...

Cold yapacağına light yap en azından parry rate var.Bende force diyorum.Force ile alamayacağın chn char olmaz(tabi playerlığada bağlı).Eularda ise crit ve adamın heal kacırması kazanmanı sağlar.

parry rate leri itemlerede basar...ayrıca pacheondaki güvercinvar :) hem pacheon pasif skili parryrate veriyo ama light açrsa daha fazla critic vurur orası gerçek...buda parry rateden kaynaklanır tabii....

Hacım sen atack ile parry'yi karıştırdın :) bow pasif atack rate--light parry rate verir.

Dn:Bildiğim kadarıyla parry rate ve atack rate crit ile alakalı değil.

Zippy demiş ki:
Hacım sen atack ile parry'yi karıştırdın :) bow pasif atack rate--light parry rate verir.

Dn:Bildiğim kadarıyla parry rate ve atack rate crit ile alakalı değil.
pacheon skili atack rate veriyo ben karıştırdım :))) ama parry rate ne kadar fazlaysa crit vurma ihtimalin o kadar fazla oluyor ayrıva atack rate fazla olursa silahın damage değerine en yakın vuruşu yapar.....

şurdan biliyorum fire light çarım da var bowcu ondaki crit 11(80) 109 lvl fire forcedeki 16(80) ama fire light daha fazla crir vuruyoo diğerine kıyasla gerek pvpv olsun gerekse pvm olsun .....

rexar0263 demiş ki:
şurdan biliyorum fire light çarım da var bowcu ondaki crit 11(80) 109 lvl fire forcedeki 16(80) ama fire light daha fazla crir vuruyoo diğerine kıyasla gerek pvpv olsun gerekse pvm olsun .....
Hacım crit şans işidir .Hem parry defansif bi bufftur senin atağını etkilemez :think:

Zippy demiş ki:
rexar0263 demiş ki:
Hacım crit şans işidir .Hem parry defansif bi bufftur senin atağını etkilemez :think:
crit şans işimidir ? criti 4 olan bi weaponla criti 16 olan bi weapon aynımıdır o zaman ...şans diyorsan....üstelik parry criti arttırır tecrübeden bişliyorum emin ol hernekadr defansif olsada tecrübe ettim oradan biliyorum kesinlikle criti arttırıyor bi kaç arakdaş da aynı şeyi söylüyo light kullananlar o yüzden eminim ben...

Şans işi derken o manada demedim.Tabiki arada fark olucak ama bazen ard arda patlar critler bazen nadiren patlar. %30-40 critli bow şansa 3-4 crit ard arda vurabilir(ki çok vurmuşluğum vardır). Bazende hiç vurmaya bilir bu şans işidir işte.

Ama hala şu parry'nin senin criti nasıl etkilediniğini düşünüyorum :think:

rexar0263 demiş ki:
sen cold bow kullanıyorsun değilmi?
Bana soruyosan ben her zaman force açarım.Cold'la yada light'la pek işim olmaz.Str chn dediğin force olmalı bana göre.

rexar0263 demiş ki:
pvp yapacağın diyelim clerick ozaman ne yapıyorsun :))
+110 stun + stun +stun :D Ama söyliyeyim dikkatli oynayan bi cleric'i kolay kolay yatıramaz bi chn str karakter.

Yukarı Alt