Selam arkadaşlar.

Söyleyeceğim sorun teknik değil ve nereye açacağımı bilemedim başlığı. Öncelikle bunun için özür dilerim.

Uzun süredir Silkroad oynuyordum ve bir süreliğine ara verdim bu arada bir daha oynamayacağımı düşünüp arkadaşa şifremi verdim. Ancak bi süre sonra tekrar oynamaya karar verince şifremi değiştirmek istedim ama e-mail şifremi unutunca herşey altüst oldu. Eskiden gizli soru ile çok rahat şifre değiştirirken şimdi e-maile girmeden değişmiyor sanırım. Şifreyi unuttuğum için e-maili de değiştiremiyorum. 2. şifre muhabbetini uyguladım ama yine de ilk şifreyi biliyor arkadaş rahat değilim yani. Çarda kullanılmamış premium falan da var. Yardım edin lütfen.
Bu arada çar hakkındaki herşeyi biliyorum. ID,1. ve 2. şifre,gizli soru vs. Joymax'a e-mail attım dönen olmadı. Kısacası e-mailimi değiştirmek istiyorum ya da accountun 1. şifresini.

Yardım eden herkese şimdiden çok teşekkürler.

Maalesef. Kayıtlı olan e-mail adresi goldbz.com'dan. Geçerli e-maili yazın diyor hangi e-maili yazdıysam kabul etmedi. Şifresini unuttuğum e-maile şifre yollamaya çalışıyor sanırım. E-mail değiştirmenin başka yolu yokmu ya?

Yukarı Alt