EliteTurk

Aileden
Küçük Sırlar’ın Ayşegül’ü Merve Boluğur'dan çarpıcı açıklamalar

Küçük Sırlar dizisindeki başarılı performansıyla popülaritesini bir anda artıran Merve Boluğur, Milliyet gazetesinden Işıl Cinmen'e verdiği röportajda şaşırtıcı açıklamalarda bulundu.

Yeni yaşının ilk günü. 24 oldun. mutlu yıllar!
-Biliyor musun, doğum günüm olduğunu unuttum! Çekim bitti, üzerimi giyerken içeriden çağırdılar. Bir baktım bütün ekip, “İyi ki doğdun Merve” diye alkışlıyor; çok mutlu oldum. İki pasta vardı, biri Merve’ye, diğeri Ayşegül’e. (Küçük Sırlar’daki karakteri)

Eskiden popüler miydin?
-Lisede hiç popüler değildim. Epey naif bir kızdım. Ne okulun en güzel kızıydım, ne de en başarılısı. Kendi halimdeydim. Utangaç ve içe dönük.

Şimdi?
-Şimdi öyle değilim. Yavaş yavaş açılıyorum.

Erkekler seni reddeder miydi mesela?
-Özellikle biri vardı, çok hoşlanıyordum ondan. İstemiyordu beni. Ama o zamanlar pas vermeyenler, şimdi geliyor. (gülüyor)

Kötü kızları oynamak daha zor olmalı ama sen iyi yapıyorsun. Senin içinde de var mı kötülük?
-Ayşegül o kadar kötü değil bence, eğleniyor o. Kötüden ziyade sevgisiz. Ailevi bir temeli var. Sevgi ararken kötülük yapıyor; gerçek hayatta da var böyle insanlar. Ben onun gibi değilim, ama insanlarla uğraşmayı severim. Laf ebeliği de yaparım. İyi niyetliyim genelde, fakat insanları hayatımdan çıkarabiliyorum, en büyük kötülük bu bence.

Nasıl keşfettin kendini?
-Her şey tesadüflerle oldu. Lisenin son yılıydı. Kuzenim, -bir ajansı var- fotoğraf çekimine beni de çağırdı. Orada tanıştığım biri, beni kendi ajansına çağırdı, kartını verdi. Ama aklım hiç oralarda değildi. Bir gün karta baktım, ajans bizim sokaktaymış. Geçerken uğradım ve onlar beni bırakmadı. Önce reklam, sonra da filmler geldi.

Bir anda mı emin oldun?
-Evet, ‘Keloğlan Kara Prense Karşı’ filminin galasına gittiğim akşam, ışıklar karardı, beyazperdede kendimi gördüm ve “Tamam” dedim, “Bu işi yapmam gerek.”

Annen ve baban hemen “Tamam” dedi mi?
-Yok, ikna etmem biraz zaman aldı. Oyunculuk işi ciddiye binince, konservatuvar sınavlarına girmek istedim, ama geç kalmıştım. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nin sınavlarına yetiştim ve bir yıl sonra ‘Acemi Cadı’ oldum.

Üniversite ne oldu?
-Kadir Has’ın hazırlık sınıfında kaldı.

Sinem Kobal’la aranızda gerginlik olduğuyla ilgili haberlere ne diyorsun?
-Sinem’le ilgili çıkan haberler çok saçmaydı. Sette iyiyiz, set dışında da görüşecek pek zaman yok.

Ne tür kızlara tahammül edemiyorsun?
-Şımarık, ukala, kibirli, saçıyla başıyla haşır neşir kızları hiç sevmem.

Gelecekteki sevgilin nasıl olsun?
-Biraz büyük adamlardan hoşlanıyorum. Yaş farkı olması önemli. 5-6 yaş iyidir. Çünkü bir şeyler öğreneyim isterim. Zıpır adamlara dayanamam. Onlarla ilişki olmaz. Ağırlığı olmalı biraz. Çapkın da olmasın. Neyse ki acıyı değil, mutluluğu arayan biriyim. Konumu da önemli. İşini oturtmuş bir insanla, hayata yeni başlamış biri aynı değil.

Takımı
Galatasaray
acı çekmeden zevk alamaz bunu bilmiyor galiba ^^

Yirim onu [horny21

EliteTurk

Aileden
Tam extraloob un aradığı tip 24 yaşındaymış 6 yaş üstü istiyor buda extraloob da mevcut boy desen var kilo desen karizma desen var ayrıca yaşını 24 göstermesi ayrı bir avantaj.. :oldie:
hacım sana hatun bulduk ne face ne siber yerli malı yurdun malı extraloob bunu tavlamalı. makara:

EliteTurk demiş ki:
Tam extraloob un aradığı tip 24 yaşındaymış 6 yaş üstü istiyor buda extraloob da mevcut boy desen var kilo desen karizma desen var ayrıca yaşını 24 göstermesi ayrı bir avantaj.. :oldie:
hacım sana hatun bulduk ne face ne siber yerli malı yurdun malı extraloob bunu tavlamalı. makara:

:starving: :starving: :starving: :santa: summer6: biggrint1 :D

Alış-veriş kabiliyeti kuvvetli... Fakat seksiliği ile ön plana çıkan kadınlardan oldum olası nefret etmişimdir. Kı.ını başını açınca daha mı çok ilgi çekiyor sanki? tek bişeyin ilgisini çekiyor o da malum

Bu arada kadın erkek arasında 5-6 yaş fark çok doğaldır. Erkek,kadına göre geç olgunlaşır.

EliteTurk

Aileden
JetHomme demiş ki:
Xanthos demiş ki:
JetHomme demiş ki:
Acemi Cadı'da neydi şimdi ne oldu bu kız ya. Çok deli bişey oldu bu. :twisted: :twisted:
tecrübe kazandı A MİLLİ oldu
Jübilesini nasıl yapacak çok merak ediyorum. :mrgreen:
Jubilesini extraloob la yapıcakta oda bi mesaj dahi göndermedi kıza baksana konuya yorumsuz ilk adımı atmak gerekir. :twisted:

Hyperion demiş ki:
EliteTurk demiş ki:

:starving: :starving: :starving: :santa: summer6: biggrint1 :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
EliteTurk demiş ki:

kuzum ben blondy seviyorum bilmiyor musun bu hatun dese ki bana ; ömrünü uzatacağım senin ev araba para herşeyini ben vereceğim kukumu da dese diyeceğim şudur " mümkünse görüşmeyelim " 8)

EliteTurk

Aileden
extraloob demiş ki:
EliteTurk demiş ki:

kuzum ben blondy seviyorum bilmiyor musun bu hatun dese ki bana ; ömrünü uzatacağım senin ev araba para herşeyini ben vereceğim kukumu da dese diyeceğim şudur " mümkünse görüşmeyelim " 8)
Abi yok böyle bir şey bu forumun %99.99999 u kızın ayağının altına paspas olmayı kabul ediyor blondy değil diye red ediyorsun adam harbi karizma ya.. :buddha: :kalp:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
EliteTurk demiş ki:
extraloob demiş ki:
EliteTurk demiş ki:

Abi yok böyle bir şey bu forumun %99.99999 u kızın ayağının altına paspas olmayı kabul ediyor blondy değil diye red ediyorsun adam harbi karizma ya.. :buddha: :kalp:

işim olmaz bro sende 61 tane hatunla yatıp kalksaydın farkı anlardın 8)

Yukarı Alt