Ben odin serverinde oynuyorum, sadece banamı oluyor yoksa aynı şey herkez için geçerlimi diğer serverlerde de varmı ?

Odinde Hotan'da F ten item bakınca oyun dc verdiriyor sorun sadece bendemi yoksa herkez ve bütün serverlerde varmı ?

Evet böyle birşey var.Eldoradoda'da başıma geldi.Genelde Stall Network'ten bakınca itemlere veya alınca Dc oluyorsun.Network bug'u ama bildiğim kadarı ile giderilmiş olması gerek :S

SweeTChieF demiş ki:
Sadece sende herhalde suana kadar böyle bişeye rastlamadm.
Odindemi oynuyorsun ?
Eğer öyle ise ben ve arkadaşlarım aynı sorunu yaşıyorlar çözümü nedir ?
Yardımcı olursan sevinirim. :thumbsup:

F bastın diyelimki elixsir alacaksın bir tane çektin lag dan veya internet bağlantından kendi charının çantasına gelmesi 1-2 sn alabiliyor bu zaman zarfında başka bir tane almayı veya aratmayı deneme dc yersin yapman gerelken elixsir çantada görünüceye beklemek çantana gelince bir sonrakini denemek boyle yaparsan emin ol dc yemezsin.

Melik demiş ki:
F bastın diyelimki elixsir alacaksın bir tane çektin lag dan veya internet bağlantından kendi charının çantasına gelmesi 1-2 sn alabiliyor bu zaman zarfında başka bir tane almayı veya aratmayı deneme dc yersin yapman gerelken elixsir çantada görünüceye beklemek çantana gelince bir sonrakini denemek boyle yaparsan emin ol dc yemezsin.
sen yanlis anlamisin galiba,

Anladigima Göre, Stall Networkta Herhangi Bişy Ararken Search a Basinca Dc yiyorsunuz?

Yukarı Alt