Arkadaşlar bu oyun oynanmaz oldu artık oyundaki ser....izler temizlenmedikcede oynamıcam
Kısacası ecsroyu bırakıyorum..

Ve Gitmeden bi video hazırladım.. buyrun

TIKLA

yha bugüne kadar tek ve en güzel charım xxxD4xxx dü saolsunlar ser0 ve ferhat içine ettiler anlamıyorum ... gerçekten anlamıyorum :(

Neden böle şeyler benim başıma gelir...

ser0 dan yediğim 2. kazık oldu... Thieves ve D4 ikiside göz bebeğim charımdı ve haince ÇALINDI..!!!
Hiç bişi demiyorum gercekten...
ser0 olurda pişman olup charın şifreyi vermek istersen kapım her zaman açık bunu bil..
İkimizde Turküz ikimizde müslümanız ikimzde Hz. Havva ve Hz. Ademin soyundan geldik İnsan Nasıl KARDEŞİNE bunu yapar işte onu ANLAMIYORUM.. !!

D4_Thieves demiş ki:
yha bugüne kadar tek ve en güzel charım xxxD4xxx dü saolsunlar ser0 ve ferhat içine ettiler anlamıyorum ... gerçekten anlamıyorum :(

Neden böle şeyler benim başıma gelir...

ser0 dan yediğim 2. kazık oldu... Thieves ve D4 ikiside göz bebeğim charımdı ve haince ÇALINDI..!!!
Hiç bişi demiyorum gercekten...
ser0 olurda pişman olup charın şifreyi vermek istersen kapım her zaman açık bunu bil..
İkimizde Turküz ikimizde müslümanız ikimzde Hz. Havva ve Hz. Ademin soyundan geldik İnsan Nasıl KARDEŞİNE bunu yapar işte onu ANLAMIYORUM.. !!
pfff Emek Hırsızlarına Dayanamıyorum ya :evil:
Geçmiş Olsun Bu Arada :roll:

Yuru Be Moruk Senı Sevmıstım Ve Hepde Sevecegım
Dip Not : Yerınde Olsam 2-3 Kısı ıcın Oyunu Bırakmam..:wink1:

Lucktoz

Bilgiliyim
Bırakma ulan Eger Bırakırsan onlar kazancak gayret edip sana yeni char acıp kasılım ben elimle kasıcam söz full taxi cekicem sana ... bu şere.....ler icin bırakılmaz bu oyun tmm mı ! allah belalarını wersin onların alayı şeref... nese ac yeni char ben kasıcam herşeyin benden . !!!

ben ellemedim charına sitede xxxD4xxxfero gmye mail atmış ve charı geri almış benim ne suçum war sadece benim kuzenim.

kuzen acımasız ben ne yapıyım suç gine benim üstüme kaldı off kerem ne haliniz warsa görün ben yardım etmeye çalıştım size siz dinlemediniz şimdi ne hallere düştün.

video çok acıklı gerçekten şarkıdan dolayı mıdır nedir?

ayrıca bırakma oyunu yeni çar aç kas adamlar sana full taxi yapcakmış hemen 60-70 olursun :)

Lucktoz

Bilgiliyim
Ya Herkes Bu MORUK lafını kullanıyor anaa. Servere ben saldım o lafı milletin diline dolanmıs zuahaha :D:D

Yukarı Alt