1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Bush Şimdi Ne İş Yapacak ?


 1. LoveForLife

  LoveForLife rank8

  Kayıt:
  2 Mart 2008
  Mesajlar:
  1.644
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Bir Kulaç Daha Atsam Karadayım...

  Amerikan Başkanlığı sıfatını bırakarak emekliliğe ayrılan George Bush’un koltuğu devrettikten sonra işsiz kalmayacağı kesin. Tıpkı birçok dünya lideri gibi onun da önünde milyon dolarlar kazanabileceği iş fırsatları yatıyor...


  Başkanlık koltuğunu Barack Obama’ya devreden George W. Bush, emeklilik yıllarını nasıl geçireceğine dair yöneltilen sorulara “Gözümün önüne sadece arabanın içine girdiğimi, sıkıldığımı ve çiftliğe gittiğimi getirebiliyorum” yanıtını verdi. Ancak Bush’un emeklilik ajandasının bu kadar sıkıcı ve monoton olmayacağını tahmin etmek hiç de zor değil.

  Zira başkanlık koltuğunda oturduğu süre boyunca yıllık 400 bin dolar maaş alan Başkan Bush da tıpkı selefi Bill Clinton gibi görevi devretmesinin ardından ücret karşılığı konuşmalar yapacağını ve konferanslar vereceğini söylüyor.

  “Şimdi küpü doldurma zamanı” diyen Bush, tıpkı babası George H. Bush gibi bol sıfırlı rakamların yer aldığı ücretlerle yapacağı konuşmalar için gün sayıyor. Zira babası George H. Bush’un konuşma başına 50 ila 75 bin dolar aldığını belirten ABD Başkanı, bu işten esas parayı Clinton’ın kazandığına işaret ediyor.

  Bush’un belirttiği gibi görevi devretmesinin ardından ‘geçimini’ verdiği konferanslarla sağlayan eski başkan Bill Clinton, yaptığı konuşma başına aldığı yüksek ücretlerle biliniyor. Eski başkanın kesin olmamakla birlikte konuşma başına 100 bin ila 350 bin dolar arasında ücret aldığı konuşulanlar arasında.
   
 2. Zeratul

  Zeratul rank8

  Kayıt:
  30 Kasım 2008
  Mesajlar:
  5.023
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  †ualle† .

  Parmaklarına kuvvet diye bedduamı eder çeker çıkar giderim . o çıtıristan maduru insan özetine :P