Burnumdan nefes almakta zorlanıyorum. Geceleri yatarken ağzımdan nefes alarak yatıyorum. Yemek yerken haliyle burnumdan nefes aldığım için arada derin bir nefes çekmem gerekiyor. Sol burun deliğinde sanki bi sıkıntı var. Burnumda hafif bi girinti çıkıntı var. Bundan 6 ay önce de amatör ligde burnuma dirsek yedim yamuldu biraz. Kırdırsam sizce düzelir mi ? Kırdırdıktan sonra estetik gerekir mi ?

Doktora gidecem de yine de olan arkadaşlar vardır. Onların da görüşlerini almak istiyorum. Doktorlar pek umursamıyor. Bilgili gidersek daha sağlıklı düşünürüz diye düşünüyorum :P

Dostum biraz doktorlar izle bence oradanda birşeyler kapabilirsin hehehe :P

Doktora gitmen en mantıklısı :wink1:

yorum istiyorsan ameliyet olmuş biri olarak ben yorum yazabilirim.

hiç bi cacık olmadı :mrgreen: doktor söylemişti ama ameliyattan önce düzelmeyebilir diye. Bazen sol kapanıyor sağ açık bazende tersi sendede böyle olucak diye birşey yok.

Askerdeydim ameliyat olurken acaba ilgilenmediği için mi düzelme olmadı bilemicem gerçi askeriyede değil dışarıda ameliyat olmuştum askeriyede KBB yoktu.

Neyse bol şans ^^ geçmiş olsun.

Bende olacağım burun kemiğimde eğrilik varmış solda , sol tarafı nerdeyse kullanamıyorum , nefes alırken zorlanıyorum gece ağzım açık yatıyordum bunun yüzünden boğazımda ağrıyodu , çift yastığa başladım rahatım

Bu mesaj CezaAlp rumuzlu uyeden alinti yapildi
CezaAlp demiş ki:
Bende olacağım burun kemiğimde eğrilik varmış solda , sol tarafı nerdeyse kullanamıyorum , nefes alırken zorlanıyorum gece ağzım açık yatıyordum bunun yüzünden boğazımda ağrıyodu , çift yastığa başladım rahatım
Aynı sorun bende de var. Bademciklerde şiş. Ve bu burun eğriliği beni rahatsız ediyor. Fotoğraflarda felan da bi gıcık çıkıyo.

Aynen benim boğazlar kendimi bildim bileli hep şiş , doktor burnu düzeltirsek belki bademciklerde düzelebilir dedi

CezaAlp demiş ki:
Aynen benim boğazlar kendimi bildim bileli hep şiş , doktor burnu düzeltirsek belki bademciklerde düzelebilir dedi
Hacım boğazdan kastım bademcikti. Son 5 ayda sol bademciğim şişti. Yutkunurken kocaman çıkıyor. Elime geliyor yani.

Benim dediğimde bademcik doktor bademciğin elma gibi olduğunu söylüyor :D
Sen 5 aydır çekiyosun ben kendimi bildim bileli :D

CezaAlp demiş ki:
Benim dediğimde bademcik doktor bademciğin elma gibi olduğunu söylüyor :D
Sen 5 aydır çekiyosun ben kendimi bildim bileli :D
Hacım ilk dişlerimi yaptırayım sonra burna geçicem inşallah. En sona da bademcik kalsın artık. Ramazanı bekledim zaten diş için. Zor ya sana da geçmiş olsun :D

Yukarı Alt