1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Bursa'ya yeni sponsor


 1. Intensify

  Intensify  

  Kayıt:
  4 Ağustos 2008
  Mesajlar:
  5.292
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  38
  [​IMG]

  Tendence, Bursaspor'un resmi saat sponsoru oldu.


  Bu işbirliğini kutlamak için Bursaspor Özlüce Tesisleri'nde düzenlenen törende Tendence Türkiye Distribütörü Pırlant, tüm Bursaspor futbolcuları, teknik heyet ve çalışanlarına birer Tendence saat hediye etti. Törene Bursaspor yöneticisi Mesut Mestan ve Genel Müdürü Osman Nuri Biçer de katıldı. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, törende yaptığı konuşmada, "Kulübümüze yapmış oldukları katkılardan dolayı Pırlant Saat'e teşekkür ediyoruz. Bizler büyük Bursaspor'u oluşturma adına şehirde bu bütünlüğü yakalayabilirsek, herkesin katkılarıyla bir yerlere gelme şansı elde edebiliriz. Saatlerimizi keyifle kullanacağız. Pırlant'a Bursaspor'a vermiş olduğu desteğinden dolayı çok teşekkür ediyorum" dedi.

  Pırlant Saat ve Mücevher Kurumsal İletişim Danışmanı Sevgi Uyumaztürk ise yaptığı açıklamada, Bursaspor'un başarısı ile mutlu olduklarını belirterek, teknik heyet ile futbolculara jest yapmak istediklerini söyledi. Uyumaztürk, "Kökleri Bursa'da olan 33 yıllık bir firmayız. Türkiye'de şu an 5 ilde 17 mağaza ile faaliyet gösteriyoruz. Bursa'da Korupark, Zafer Plaza, Asmerkez, Ulucami ve Setbaşı, İstanbul'da Kanyon, Forum İstanbul ve Akvaryum, Ankara'da Panora ve Cepa, İzmir'de Forum Bornova, Antalya'da

  Deepo AVM mağazalarımız var. Ayrıca 15 distribütörlükle birlikte 17 markanın doğrudan ithalatçısıyız. Bursaspor'a sponsor olarak seçtiğimiz Tendence saatleri de dünyada şu anda kendine has tarzıyla trendsetter konumundadır. Biz de Bursaspor Kulübü'nün resmi saat sponsoru olarak bir jest yapalım istedik. Bursaspor'un şu anki başarısı takdir edilecek seviyede. Bursa merkezli bir marka olarak Bursaspor'a bu anlamda destek olmak istedik" dedi.