Bursaspor'da kombine sevinci
Bursaspor Kulübü Reklam ve Pazarlamadan sorumlu yöneticisi İlhan Uslu taraftarların kombine biletlere göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür etti.

Kombinenin avantajlarına da değinen Uslu, “Öncelikle taraftarlarımıza bu yıl kombine alımlarında gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ederim. Kombinelerdeki satışın artması, stadyumun yenilenmesi ve takımın geçen yılki başarısı taraftarlarımızı tetikleyen unsurlar oldu. Bu yıl da geçen yıl yakaladığımız başarıları yakalayacağımıza inanıyorum. Bu sezon üç kulvarda mücadele vereceğiz. Özellikle Şampiyonlar Ligi maçlarının yoğun ilgi göreceğinden dolayı kombine sahipleri hayli avantajlı durumda olacak. Çünkü Şampiyonlar Ligi maçları için kombine sahiplerine öncelik tanınacak“ dedi.

SEYİR ZEVKİ YÜKSEK OLACAK

Stadın yenilenmesinden dolayı maçlardaki ambiansın daha güzel olacağını belirten Uslu, “Stadyumumuz yenilendi, kapasite arttı. Bu yıl daha fazla seyirciyle rakip takımlar üzerinde daha fazla baskı kuracağımıza inanıyorum. Saha zemininin tribünlere yaklaşması da taraftarlarımıza daha güzel bir maç izlemelerini sağlayacak. Bu sezon stadyumdaki ambians, seyir zevki ve taraftarımızın muhteşem şovlarının geçen yıldan daha fazla olacağına inanıyorum” diye konuştu.​

Yukarı Alt