Takımı
Fenerbahce

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Besiktas
abi bunlara cok guluyorum her seferinde biri tribunden kac m yol kat ediyor fulbolculari armut saniyolar adam evire cevire dovuyor sonra bunlari ahaha :mrgreen:

Çirkin mi gülünç veya komik daha doğru bir tanım :D

bursaspor kalecisine mi çirkin saldırı yoksa bursaspor kalecisinden mi çirkin saldırı?

adam katletmiş elemanı.

Advance

Bu mesaj Whisk rumuzlu uyeden alinti yapildi
Whisk demiş ki:
bursaspor kalecisine mi çirkin saldırı yoksa bursaspor kalecisinden mi çirkin saldırı?

adam katletmiş elemanı.
Adam gidip durduk yere dalmıyor adama sonuçta, karşılık veriyor...

Bu mesaj Advance rumuzlu uyeden alinti yapildi
Advance demiş ki:
Bu mesaj Whisk rumuzlu uyeden alinti yapildi
Whisk demiş ki:

adam katletmiş elemanı.
Adam gidip durduk yere dalmıyor adama sonuçta, karşılık veriyor...
Ben taraftarın vurduğunu göremedim. Ayrıca çok fena hırsla dövmüş adamı.

Taraftar vuramamis olabilir ama bu oraya kadar bi imza istemeye gittiği anlamına mı geliyor?

Takımı
Besiktas
Bu mesaj mrfluu rumuzlu uyeden alinti yapildi
mrfluu demiş ki:
Kaleci 4 maç men cezası aldı.
bu bana kendi olayimi hatirlatti, okulda bize saldiran cocuklari agiz burun dovduk diye biz 5gun uzaklastirma almistik.. :rolleyes1:

Xperyon

Bilgiliyim
Adamı delirtmişler yere indiriyorlar yerdede boksör edasınla vurmaya devam ediyor makara:

sweetCHIEF demiş ki:
Bu mesaj mrfluu rumuzlu uyeden alinti yapildi
mrfluu demiş ki:
Kaleci 4 maç men cezası aldı.
bu bana kendi olayimi hatirlatti, okulda bize saldiran cocuklari agiz burun dovduk diye biz 5gun uzaklastirma almistik.. :rolleyes1:
Ağız burun dövme taktiğini açarmısın biraz merak eden arkadaşlarımız var :P

Takımı
Besiktas
6 kisiler 2 kisiyiz bize gicik insan cok, geldiler karsimizda yolumuzu kestiler, bende tam olarak abartmadan soyluyorum, iki adim atip zipladim cocugun kasa bir yumruk indirdim sonra cocuga donup baktigimda Allahini ariyordu :mrgreen: tekinin kasini digerinin kafasini patlattim demirlere vurarak. digerleri bana karismadi zaten. sikayet ettik mudure her gun yolumuzu kesiyolar vs vs diye, mudur cocuklara bakti ayakta zor duruyor bana bakti sadece ustum kirlenmis yazdi 5gunu sittirin dedi :D

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
street fighter vol. Istanbul olmus Etkin :P

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Ceza alması doğru bir şey yanlış olan 4 maç gibi az bir ceza alması.Bir iki vurursun kendini korumak için ama adamı tutmuşlar hala yok uçuyorsun bilmem ne yapıyorsun , bir futbolcuya yakışmayan hareketler.

Takımı
Besiktas
Bu mesaj Wax Whine rumuzlu uyeden alinti yapildi
Wax Whine demiş ki:
street fighter vol. Istanbul olmus Etkin :P

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile
whiteangel

Futbolcumuz Harun Tekin’le, Kasımpaşa maçının bitimiyle birlikte sahaya atlayan ve kendisine saldıran bir taraftar arasında yaşanan olayın faturası, Türk futbolunda üst üste yaşadığımız bin bir türlü garipliğin yansımasıdır.

Ülkemizde sahaya atlamanın ve sporcuya saldırmanın cezası 1 maç, açık tehditten korunmaya çalışmanın karşılığı 4 maç olurken, Hollanda benzer bir olayda, kalecinin kırmızı kartını iptal ediyor, sahaya atlayan taraftara ise en ağır cezayı veriyor.

Kulübümüzle birlikte Türk futbol kamuoyu da, aynı olayda iki ülke federasyonunun verdiği, birbirinden gece ve gündüz kadar farklı bu iki kararın hangisinin doğru olduğunu bilmek istiyor. Bu amaçla oyuncumuzla birlikte kulübümüzün yaşadığı haksızlık ve mağduriyetin giderilmesi için hukuksal bütün girişimleri eksiksiz yapacağımızı önce camiamızın, sonra bütün spor kamuoyunun bilmesini isteriz.

Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu

Yukarı Alt