Spor Toto Süper Lig'in ikinci yarısı için özellikle forvet hattına takviye yapmayı düşünen Bursaspor'un, İskoç Ligi takımlarından Glasgow Rangers'da forma giyen Kenny Miller ile büyük ölçüde anlaşmaya vardığı öğrenildi. Yeşil-beyazlı yönetim, teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın raporu doğrultusunda, Glasgow Rangers'ın tecrübeli futbolcusu Kenny Miller ile bir kez daha temasa geçti. Miller ile büyük ölçüde anlaşmaya varıldığı belirtilerken, yeşil-beyazlı yönetim, Bony Wilfried için de Sparta Prag Kulübü'nün kapısını bir kez daha çaldı. Yeşil-beyazlı kulübün, bonserviste kolaylık sağlanması halinde Bony Wilfried'i de transfer etmeyi planladığı kaydedildi.​

Adith demiş ki:
Avasin demiş ki:
Adith demiş ki:
Bu 2 adam gelirse şampiyon oluruz.
Bu sene BJK Seneye Fener Şampiyon :mrgreen:
Bjk bu sene olamaz,seneye büyük ihtimalle olur.Bu yıl Trabzon veya biz şampiyon oluruz.Fb önümüzdeki 10 yıl boyunca şampiyon olamaz böyle giderse. makara:
evet zaten bursa bu sene harikalar yaratıyor kesin bursa şampiyon.

Avasin demiş ki:
Adith demiş ki:
Fb önümüzdeki 10 yıl boyunca şampiyon olamaz böyle giderse. makara:
Doğru söze ne hacet :buddha:

Derhal bir yönetim değişikliği gerek. Ancak TS ilk yarı takımı olacak 2. yarıda iş görmez demedi demeyin
Sonunda durumun farkında olan bir fenerli cıktı.Helal hacım.Ben bile anladım bu yönetimle şampiyon olamayacağınızı. :mrgreen:

Avasin

Sen kaan ergün 3ünüzü de alıp fener tribünlerine sokacağım bir gün merak etmeyin. Sizi gerçek fenerli yapacağım. BS den felan söz etmeyecek duruma getireceğim :lol:

Avasin

Jansett demiş ki:
Avasin demiş ki:
Adith demiş ki:
Bu 2 adam gelirse şampiyon oluruz.
Bu sene BJK Seneye Fener Şampiyon :mrgreen:
Durr durr hatırlayamadım şimdi şu dediğin '' Fener '' Malatyaspor'a yenilen fener mi ? :lol:
Ps: Biraz ağır mı oldu ? :lol:
Her takımın kötü dönemleri olur hacım GS'nin BJK'nin hiç diğer takımlara yenilgisi olmadı mı?

Yukarı Alt