arkadasım seni son kez sozlu uyarıyorum yazacagın yazıları kucuk harfle yaz
ikincisi bu vatan binlerce yuzbinlerce sehidimizin kanıyla yogruldu onlar sayesşnde sen ben bizler bu forumda yazabiliyoruz haline sukret.
sen sanıyormusun ki onları sozle anlaşmayla bi yere getirebilelim asla gozu donmus insandısı varlıklara asla sopzle deil kaba kuvvetle yaklas ki seni anlasınlar inan senin bu sozleri soyleyebilmene sasırıyorum sen 35 bin sehit vermişsin misakı milli sınırlarını koruma ugruna bu VATAN için sen hala kalkmıs sozle diyalogla kurtaralım diyorsun bunu diyen dtp li biri olsa inan bogardım onu

_AvRiL_ demiş ki:
ikincisi bu vatan binlerce yuzbinlerce sehidimizin kanıyla yogruldu onlar sayesşnde sen ben bizler bu forumda yazabiliyoruz haline sukret.
sen sanıyormusun ki onları sozle anlaşmayla bi yere getirebilelim asla gozu donmus insandısı varlıklara asla sopzle deil kaba kuvvetle yaklas ki seni anlasınlar inan senin bu sozleri soyleyebilmene sasırıyorum sen 35 bin sehit vermişsin misakı milli sınırlarını koruma ugruna bu VATAN için sen hala kalkmıs sozle diyalogla kurtaralım diyorsun bunu diyen dtp li biri olsa inan bogardım onu
Arkadaşım imzama bak ve cevap ver !

Geçen gün 15 şehitten 5 i kürttü! kaçınız üzüldü ? Cevap istiyorum! Kürt Şehidin arkasından üzülen kaçınız var ? Renginizi belli edelim şimdi... Ya rezil ya vezir edelim şimdi...

Delikanlıca konuş yukarı da ki. Kaç kişinin kafasına sıktın ? Boş klavye kabadayılıgı yapma dedik! Kaçına sıktın cevap ver! Kesin ve net! Kıvırmadan cevap ver...

Geçen gün ölen 15 şehidin içindeki 5 Kürt şehid gibi Çanakkale de kaç tane Kürt Şehit verildiğini bileniniz var mı ? Bu gerçek kaçınıza batıyor?

İşte bu sorulara kıvırmadan net cevaplar verebildiginiz zaman , o teröristlerden farklılaşmış ve konuşulabilir insanlar olacaksınız. Aksi halde "Klavye Kabadayısı" olmaktan öteye gidememiş ezik ruhlar olarak kalacaksınız... Bu vatanı sevenleri görüyoruz biz. Ve sizin gibilerin değil , Onların sayesinde bu forumlarda yazdıgımın farkındayım. Onlara bu yüzden şükran borçluyum ve o yüzden " DARISI BİZİM BAŞIMIZA" diyorum.

Bu vatan ugruna şehit düşme mutlulugunu ve şerefini Yüce Allah bize de Nasib eder inşallah.
Hala Bütün Kürtleri PKKcı sanıyorsanız , Siz de Ermenilerden farksızsınız. Çünkü onlar da bu ülkenin zararına çalışıyor...

Selametle!...

senin yaptıgın gibi sehitlere bile Turk Kurt ayrımı yapacak kadar dusmedim dusmem de sen o sehitleri 5 i kurt kalanı turk diye ayırdıgın vakit senin vatan sevgine sasarım ey bre kendini bilmez
ben ne zaman dedim butun kurtler pkk lı butun kurtleri yakalım yıkalım cok sukur Turk um bu vatan sınırları içindeki herkes Turktur eger bunu yok sayan olursa onun kafasına da bir kursun atar ceker giderim pişmanlıktan zerre bulamazsın
sana ders vermek gibi olmasın ama Turk,Kurt,Laz,Cerkez vs vs diye ayırmaya calısan herkes helak olmustur
bu ulkede yasıyorsan Turk sun Turk dogacaksın Turk oleceksin Turk olarak anılacaksın

ya senın ne yaran var onu anlamadım bız pkk dumsanıyız kurt dusmanı değil Türkiyeyi bölmek isteyenle bızım ısımız ısyankarlar ve pkk dıger kurtler basımız ustune bız neysek onlarda aynı ama digerleri kürtte değil türkde değildir bıde vatan ıcın kursun sıkarım demek kalvye delıkanlılıgımıdır sence vala cok komıksın ya :mrgreen:

edit : eklemeyı unutmusum

akp genel başkan yardımcısı dengir fırat 1925 teki isyanı cıkartan seyh saidin torunudur

Zardock demiş ki:
neyse ya uzatmaya gerek yok sen fıkır değiştirmeye calıs bende tenhada ksıtırdımmı kafasına sıkarım herkesın kendı dusuncesı kendıne göre dogrudur ama bunların fikri değişmez asagıdakıler tarıhdekı kürt ısyanlarıdır
1806, Baban Aşireti, Abdurrahman Paşa İsyanı
1833-1837, Mir Muhammed (Soran) İsyanı
1838 1. Han Mahmud İsyanı
1842 - 1847 2. Han Mahmud İsyanı (son döneminde Bedirhan Beyle ittifaken)
1843-1847 Bedir Han İsyanı
1855, Yazhan Şer İsyanı
1878-1881, Şeyh Ubeydullah Nehri İsyanı
1919-22, Simko (Ismail Ağa) İsyanı
11 Mayıs 1919, Ali Batı İsyanı
21 Mayıs 1919, Mahmut Berzenci İsyanı
6 Mart 1921, Koçgiri İsyanı
4 Eylül 1924, Beytüşşebab İsyanı
13 Şubat 1925, Şeyh Said İsyanı
10 Haziran 1925, Nehri İsyanı
7 Ağustos 1925, Reşkotan-Raman İsyanı
Kasım 1925, 1. Sason İsyanı
16 Mayıs 1926, 1. Ağrı İsyanı
21 Ocak 1926, Hazro İsyanı
7 Ekim 1926, Koçuşağı İsyanı
26 Mayıs 1927, Mutki İsyanı
13 Eylül 1927, 2. Ağrı İsyanı
7 Ekim 1927, Bıcar İsyanı
6 Temmuz 1929, İt Resul İsyanı
20 Eylül 1929, Tendürek İsyanı
26 Mayıs 1930, Savur İsyanı
20 Haziran 1930, Zilan İsyanı
21 Temmuz 1930, Oramar İsyanı
7 Eylül 1930, 3. Ağrı İsyanı
24 Ekim 1930, Pülümür İsyanı
Eylül 1930, 2. Mahmut Berzenci İsyanı
Kasım 1931, Şeyh Ahmed Barzani İsyanı
Ocak 1937, 2. Sason İsyanı
21 Mart 1937, Dersim İsyanı
1967, Mustafa Barzani
1979, İran Kürtleri
Peki bu nedir gözüm ? klavye kabadayısınasoruyorum bunu!

Sen bu mesajında Kürt düşmanlığı mı yapıyorsun PKK düşmanlığı mı ?

Delikanlıca " Kürtleri sevmediğinizi " bile söyleyemiyorsunuz.

Kürtleri sevmediğiniz yalansa "Kürtleri seviyoruz ama PKK dan nefret ediyoruz "desenize... Diyebiliyorsanız deyin.

Benim yaram var bütün ırkçı şerefsizlere karşı

Benim yaram var bu ülkeye her türlü zararverene karşı

Türk-Kürt kardeşliğini bozan , Beni Özü Türk kardeşlerime karşı düşman eden herkese yaram var!

Senin gibi hayalinde her gece kafa kesen delikanlıların da vereceği cevap anca böyle olurdu zaten! Çok delikanlıysan burdayazma yap!

"AYNASI İŞTİR KİMSENİN

LAFA BAKILMAZ..." Kişi yaptıgı icraatlarla tanınır. Söylediği laflarla değil...

Şunu bunu yaparımdiyeceğine yap bişeyler de yüzümüz kızarsın , utanalım " valla yaparmış tabz dalga geçtik" diyebilelim. Yapamıyorsan , bırak tabiz yapabildigimizi yapalım!

yukarı da dedim ki 20 yıldır öldürüyor ksiyor doğruyorlar. Ne kazandık ? Ne kaybettik ? Allah aşkına şu soruya cevap verin yaa! NE KAZANDIK 20 YILDIR?

_CaspeR_

Buralıyım
D34ThGu4Rd demiş ki:
BiZDe UniverSiteLi arkadaSLaRla EdiRneDe YüRüDüK DTP biNaSıNa ZaRaR VeRMeDiK. Exclamation .BıRaKıN 2 PaRaLıK DeGeRLeRİ iLe KaLSıNLaR extraokk

bencede 2 paralık değerleri var hala uslanmadılar ş******* ler

@Galahad
asıl boluculugu sen yaptın 2 dakika 3 satır yukarıda 5 kurt sehit için kim agladı bre dusunup yazamayan kişi sen ilk once kendine bak baskasına mesaj ver bu forumda kim yapmıs turk kurt boluculugu senin yaptıgın o dtplilerle aynısı hatta fark yok ben diyorum bu vatan sınırları içinde herkes Turk tur bu boyle biline ama sen kalmıssın kutsal olan sehitlerimizi bile turk kurt ayrımcılıgına sokmusun asıl irkcı sahsiyet sensin

D34ThGu4Rd demiş ki:
BiZDe UniverSiteLi arkadaSLaRla EdiRneDe YüRüDüK DTP biNaSıNa ZaRaR VeRMeDiK. Exclamation .BıRaKıN 2 PaRaLıK DeGeRLeRİ iLe KaLSıNLaR extraokk
Boşuna dememiş Peygamber Efendimiz
"Hiç okuyan ile okumayan bir olur mu ? "diye...

İşte okuyan adamın tepkisi ve okumayan adamın tepkisi. Ya da alim ile cahil diyebiliriz buna!

-Şimdi kapak gelir " ben de okul okuyorum" diye. Evet her okula gidene " OKUMUŞ" deniyorsa sen de okumuşsundur -

Selametle!...

ben ne dıom sen ne dıon o ısyanları cıkartanlar gibi her kürt ısyan cıkartıyorsa butun kurtlerın aq anladıgım kadarıyla sen kurtsun ama onlarla arandakı farkı görmuyorsun sen Türkiyeyı sevıyorsun onlar bölmeye calısıyor evet ben delıkanlıyım savas cıkarsa kı inşallah cıkar önume cıkan kurdu tanımam ya ben ölurum ya o sen vatan sevgısını klavye delıkanlısı olarak adlandırmaya devam et

_AvRiL_ demiş ki:
@Galahad
asıl boluculugu sen yaptın 2 dakika 3 satır yukarıda 5 kurt sehit için kim agladı bre dusunup yazamayan kişi sen ilk once kendine bak baskasına mesaj ver bu forumda kim yapmıs turk kurt boluculugu senin yaptıgın o dtplilerle aynısı hatta fark yok ben diyorum bu vatan sınırları içinde herkes Turk tur bu boyle biline ama sen kalmıssın kutsal olan sehitlerimizi bile turk kurt ayrımcılıgına sokmusun asıl irkcı sahsiyet sensin
Bu forum da Türk Kürt ayrımı yapanları saysam kaçını banlayacaksın ?
+
Şehitleri Türk_kürt diye ayırmam ben! Ölenlerin 5 i kürt tü dedim. Yani sizin tabirinizle. Çünkü benim gibi olan hiç bir Kürt çıkıp Türklerle Türk-Kürt tartışması yapmaz.

Nezaman ki biri çıkar der ki " Bütün Kürtler PKKcı " işte o zaman tepesine bineriz ve şerefini 5 paralık ederiz.Senbizim server dasın. Kimlerin Türk-Kürt ayrımı yaptıgını da iyi bilirsin. Sana ayrım yapmayan biri oldugun konusunda inanmıyorum. İnanmam için şu an da o kişilerin banlı olması gerekirdi!

Selametle!...

GaLaHaD demiş ki:
D34ThGu4Rd demiş ki:
Boşuna dememiş Peygamber Efendimiz
"Hiç okuyan ile okumayan bir olur mu ? "diye...

İşte okuyan adamın tepkisi ve okumayan adamın tepkisi. Ya da alim ile cahil diyebiliriz buna!

-Şimdi kapak gelir " ben de okul okuyorum" diye. Evet her okula gidene " OKUMUŞ" deniyorsa sen de okumuşsundur -

Selametle!...
hehe okumak konusunda sunu söylıyım uludag unşversıtesı turızm otelcılık bölumu bıtırdım su an işletme okuyorum son sınıf en babasıyla kapısacak kadar tarıh bılgım vardır 10 tanede uni bitirsem yıne klavye delıkanlılıgı yaparım extraokk

Zardock demiş ki:
ben ne dıom sen ne dıon o ısyanları cıkartanlar gibi her kürt ısyan cıkartıyorsa butun kurtlerın ** anladıgım kadarıyla sen kurtsun ama onlarla arandakı farkı görmuyorsun sen Türkiyeyı sevıyorsun onlar bölmeye calısıyor evet ben delıkanlıyım savas cıkarsa kı inşallah cıkar önume cıkan kurdu tanımam ya ben ölurum ya o sen vatan sevgısını klavye delıkanlısı olarak adlandırmaya devam et
Sen hangi şehirde oturuyorsun ?

Gel Diyarbakır a seni misafir edecem! Seni PKK yandaşları ile oturtacam. Bakalım kaçının kafasına sıkabiliyorsun!

Ya da kaçının fikrini değiştirebildigimi gör! Onlarla fikir bazında savaştıgımız zaman emin olun ki sizden daha etkili işler başaracagız. Çünkü onların siyasetini çürüttüğümüz zaman, onlara destek veren cahil halkı da kandıramıyorlar artık! Siz asın kesin devam edin. Biz halkı bilinçlendirmeyi doğru biliyoruz. Halk PKK ya inanmazsa , PKK destek bulamaz ve ancak böyle sona erdirilebilir.

Sizin doğrularınız size bizimkiler bize. Biz ÜLKE YARARINA ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ.

Sizde klavye başında kafa kesmeye devam edin...

Selametle!...

GaLaHaD demiş ki:
_AvRiL_ demiş ki:

Geçen gün 15 şehitten 5 i kürttü! kaçınız üzüldü ? Cevap istiyorum! Kürt Şehidin arkasından üzülen kaçınız var ? Renginizi belli edelim şimdi... Ya rezil ya vezir edelim şimdi...

Delikanlıca konuş yukarı da ki. Kaç kişinin kafasına sıktın ? Boş klavye kabadayılıgı yapma dedik! Kaçına sıktın cevap ver! Kesin ve net! Kıvırmadan cevap ver...

Geçen gün ölen 15 şehidin içindeki 5 Kürt şehid gibi Çanakkale de kaç tane Kürt Şehit verildiğini bileniniz var mı ? Bu gerçek kaçınıza batıyor?

İşte bu sorulara kıvırmadan net cevaplar verebildiginiz zaman , o teröristlerden farklılaşmış ve konuşulabilir insanlar olacaksınız. Aksi halde "Klavye Kabadayısı" olmaktan öteye gidememiş ezik ruhlar olarak kalacaksınız... Bu vatanı sevenleri görüyoruz biz. Ve sizin gibilerin değil , Onların sayesinde bu forumlarda yazdıgımın farkındayım. Onlara bu yüzden şükran borçluyum ve o yüzden " DARISI BİZİM BAŞIMIZA" diyorum.

Bu vatan ugruna şehit düşme mutlulugunu ve şerefini Yüce Allah bize de Nasib eder inşallah.
Hala Bütün Kürtleri PKKcı sanıyorsanız , Siz de Ermenilerden farksızsınız. Çünkü onlar da bu ülkenin zararına çalışıyor...

Selametle!...
bak yukarıda gosterdim siyah puntoyla bu senin yaptıgın en adi ırkcılık deil mi 10 turk ne ise 5 kurt de oyle benim için sen eger benim karsıma gelip 5 kurt için agladınız mı desen hadi ordan derim
onlar vatan evladıydı agladım uzuldum bayragımı astım pencereme butun pkk lılara cevabımı verdim su anki yapabildigimle
sakın ha sakın bir daha bana ırkcı deme ırkcılıktan tiksinirim ben vatanseverim Turkiyeliyim

@GaLaHaD

Sen hiç bir lazın yada çerkezin biz çerkeziz özerk lik istiyoruz die çıktığını gördünmü yada bir devlet kurucaz die.Doğuda ise buna bi eğilim var 5 yaşındaki çocuğa bizlere karşı iyi deiller dersen öle öğrenir aynısı batı içinde geçerli...

Ama başımızdakilerde hata ordaki halk aç Amerikası İngilizi geliyo para - ekmek veriyo sonra bi bakıyosun ayaklanmışsınız

Bi ara sağ-sol sunni-alevi kürt-türk Türkiye gelişmeye başladımı bunlar çıkar

Onlara göre biz Ne ölmesi ne yaşaması gereken bir ülkeyiz

Madem okudun sadece imalı cümleler kullanma Wink

ve bugün Antalyada cumhuriyet meydanına yürüdük
Orda şehitlerimizin adı sölendi biz burda dedik.
Orda ne kürt ne türk nede başkası vardı
Tek yürektik hepsi için üzüldük Ayrımcılık yapma diosun 10 türk askeri 5 kürt askeriymiş Hepsi bu vatanın askeri .

sen dıyarbakırlıysan senınle tarısmak bos bence ferhan sensoy pkk ile ilgili bı esprı yaptıgında nasıl yuhaladıgınız halk unutmustur belkı ama ben unutmadım anladın sen onu daha da bı sey yazmam buraya

_AvRiL_ demiş ki:
GaLaHaD demiş ki:
_AvRiL_ demiş ki:

Selametle!...
bak yukarıda gosterdim siyah puntoyla bu senin yaptıgın en adi ırkcılık deil mi 10 turk ne ise 5 kurt de oyle benim için sen eger benim karsıma gelip 5 kurt için agladınız mı desen hadi ordan derim
onlar vatan evladıydı agladım uzuldum bayragımı astım pencereme butun pkk lılara cevabımı verdim su anki yapabildigimle
sakın ha sakın bir daha bana ırkcı deme ırkcılıktan tiksinirim ben vatanseverim Turkiyeliyim
ben sana IRKÇI demedim ki! Neden üstüne alındın bu kadar! Ben IRKÇILAR İÇİN yazdım o cümleleri. Irkçı değilsen , boşu boşuna üzerine alınmışsındır! Konuşmamın tamamından sadece bir cümle çıkarıp o cümle üzerine yoğunlaşıp o cümleyi bütün konuşmama mal etmek KANCIKÇA bişeydir değil mi ?

Şimdi kalkıp
"PKK lının biri : KAHROLSUN TÜRKİYE! diye bagırmış" diye bir cümle kurarsam. Ve sen bunun içinden
"PKK lının biri : KAHROLSUN TÜRKİYE! diye bagırmış"
alıntı yaparsan buna kancıklık derim!
Irkçıalr bu vatana can verenin içinde Kürtlerin de oldugunu kabul etmez. Vatanını seven , TÜRKİYE yi seven Kürtlerin de olabileceğini kabul etmez. Benim sorum onlaradır. 13 Şehidin 5 ine üzülmeyenlere dir... Onlara ağlamayanlaradır. Kürt-Türk ayrımı yapıp o Şehidlerimize bile acımayan şerefsizleredir!

Vicdanın Rahatsa Üstüne alınma...

Selametle!...

GaLaHaD demiş ki:
Sana batıyo demeekkki? Türkü Kürdü yok diyorum Biz Türkiye olarak hepsi için üzüldük ama sen üzülmediniz diyosan asıl ayrımcılığı sen yapıyosun...

kancık lafını bir tarafına al bende fazla durdu yakısmadı
bu arada senin turkcen azcık zayıf herhalde kendi yazdıgın cumleden ne anlam cıkardın!!!
diyorsun ki bizlere siz 5 kurde agladınız mı sonra diyorsun !! ben agladım tum Turkiye agladı vatanını seven tum turkiye ve biliyorlardı ki onlar bizler için öldü ve onalrı sadece sehit olarak nitelendirdiler
senin gibi sehitlerimizin arkasından bunların 5 i kurttu kalanı turktu diye ayrım yapmadılar
ha bu arada senin Turkiyeyi sevdigine hiç mi hiç inanmıyorum asıl ırkcı kancık sensin unutma

lastturk_ demiş ki:
GaLaHaD demiş ki:
Sana batıyo demeekkki? Türkü Kürdü yok diyorum Biz Türkiye olarak hepsi için üzüldük ama sen üzülmediniz diyosan asıl ayrımcılığı sen yapıyosun...

Türk-Kürt ayırımı yapan şerefsizdir.

Kürtlerden nefret edip burada söyleyemeyip kıvıran da şerefsizdir

"Bütün Kürtler PKKcıdır " diyen de şerefsizdir

"Bütün Kürtler IRAK a" diyen de şerefsizdir

Benim vicdanım rahat!

Ya sizin ?

E rahatsa Uzatmayın... Rahat değilse devam... Benim son mesajımdı...

Yukarı Alt