Bursa kaybetti Sercan kazandı
Timsah, Valencia'ya farklı yenildi ama yıldız futbolcu değer kazandı. İspanyol ekibinin başkanı, Sercan için “5 milyon veririm” ifadesini kullandı. Milli oyuncu da, “Hedefim Avrupa'ydı, benim için onur verici bir durum” açıklamasını yaptı.

Tarihinde ilk kez katıldığı Şampiyonlar Ligi’ne 4-0’lık Valencia yenilgisiyle başlayan Bursaspor’da gündem yine Sercan Yıldırım... Türkiye’de transferin gözde ismi olan Sercan, İspanyol ekibine karşı forma giydiği son yarım saatte Valencia Başkanı Llorient’in büyük beğenisini kazandı. İspanyol temsilcisinin patronu, bu maçın ardından Sercan için, “5 milyon Euro veririm” ifadesini kullandı. Bu söz hedefi Avrupa’da oynamak olan milli oyuncumuzu onurlandırırken, Sercan şunları söyledi: “Valencia Başkanı’nın bu sözleri sarfetmesi güzel birşey benim açımdan. Benim hedeflerimin arasında Avrupa’ya transfer olmak vardı. İnşallah bunu gerçekleştiririm. Benim için onur verici bir durum” açıklamasını yaptı.

‘Elimden geleni yapıyorum’

Bu arada dün düzenlenen basın toplantısında konuşan genç golcü, yedek kalmasıyla ilgili sorulan soruya da şu cevabı verdi: “Üst seviyede oyuncular da yedek kalabiliyor. Herkes ilk 11’de oynamak ister ama hocamız Ertuğrul Sağlam’ın taktiği gereği Valencia maçına yedek kulübesinde başladım. İkinci yarı elimden geleni yapmak istedim. Ben yedek kalsam da, elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum” diye konuştu.​

Fanatik ^^

Avasin

Nedense Türk futbolcular avrupaya gittiklerinde hep yedek kalıyorlar ve futbol hayatları bitiyor. Bence sercanın bursada oynaması ismini daha çok ön planda tutacaktır

Yukarı Alt