Bursa`da etkili olan yoğun yağış sebebiyle okullar iki gün tatil edildi. Hamile engelli kamu personeli de idari izinli olacak. nese:

Bursa/Gemlik'teyim ben şuan 2 ana cadde 20-30 cm su altında anons fln verildi okullar tatil diye acayip rezillik ve ayrıca yağmur şuan sabahkinden 2 kat daha hızlı yağıyor böyle devam ederse büyük ihtimal yarında tatil olacaktır.

Extrowe demiş ki:
Bursa/Gemlik'teyim ben şuan 2 ana cadde 20-30 cm su altında anons fln verildi okullar tatil diye acayip rezillik ve ayrıca yağmur şuan sabahkinden 2 kat daha hızlı yağıyor böyle devam ederse büyük ihtimal yarında tatil olacaktır.
Bursa merkez de yağmur yok şuan eekd1

shneZee demiş ki:
Extrowe demiş ki:
Bursa merkez de yağmur yok şuan eekd1
Fizik,geometri,edebiyat,kimya,matematik,biyoloji,dil anlatım vardı bugün kurtuldum bende şansa bak :P
Ps:Akşama kadar yağacakmış heralde sel basara güncel fotoları çekip atarım size.

Yukarı Alt