1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

burçlara göre eğlence


 1. Wax Whine

  Wax Whine Psikolog

  Kayıt:
  9 Eylül 2007
  Mesajlar:
  17.589
  Beğenilen Mesajlar:
  17
  Ödül Puanları:
  48
  Şehir:
  Taksim/İST.

  Şenlik için Ağustos’u bekle KOÇ: Organizasyonlara katılmak ve arkadaşlarla birlikte olmaktan müthiş keyif alan Koçlar, 2008’de hayaller gezegeni Neptün’ün etkisiyle hayallerinin ötesindeki gruplara dahil olma şansı bulacak ve egzotik eğlencenin keyfini çıkaracaklar. Asıl şenlik, 1 Ağustos’taki güneş tutulmasından sonra başlayacak. Kendinizi gösterebileceğiniz sahne, ekran, perde, tiyatro aynı zamanda en fazla eğlendiğiniz mekanlar olacak. Eğlenceli yıllar!

  Güle güle git, güle güle gel Boğa: 2008’de gerçek eğlenceyi ve keyfi, çıkacağınız seyahatlerde yaşayacaksınız. Mutluluk, öğreneceğiniz her yeni bilginin içinde saklanıyor. Hatta değişken ve entelektüel arkadaş topluluklarına katılabilirsiniz. Klasik ve bilindik eğlence ortamları yerine işlevsel olanı tercih edeceksiniz. Eğlence sektörünün öğretmenliğine soyunabilirsiniz. Yılın bir bölümünü yurtdışında geçirebilir, yabancıların eğlence hayatına göz atabilirsiniz. Keyifli yolculuklar!

  Eylül’de dikkat dibe çakılmayın İKİZLER: 2008 aile, ev ve sorumluluklarla ilgilenme yılınız. Bu nedenle gözünüz evinizde, rahat etmekte olacak. Havadan gelen paraların keyfini sürecek, mülk edinmeye çalışacaksınız. Bu durumda en büyük eğlenceniz internet ortamı gibi görünüyor. Eylül başından ortasına dek, eğlencenin dozunu abartabilir, kendinize zarar verecek yönelimler geliştirebilirsiniz. Sağlığınızı bozmayın, dibe çakılmayın. Evinizde mutlu seneler!

  Yengeçler için göbek fora: Nisan sonu ve Mayıs sonunda peş peşe gelen eğlenceli davetlere katılmanızla 2008’in açılışını yapmış olacaksınız. Mars’ın burcunuzda ilerlediği dönemde, Nisan ayında hızınıza kimse ayak uyduramayacak. Hareket halinde olmak, sizi yormadığı gibi gecelere akmaktan, pistte göbek atmaktan yorulmayacaksınız. 2 yılda bir kez gelen bu müthiş enerjinin tadını çıkarın. Gerçek eğlence aile içinde. Yakınlarınızla birlikte mutlu yıllar!

  Bu yıl geri plandasınız ASLAN: Plüton 2008 boyunca eğlence alanınızda bir ileri bir geri giderek, eğlencelerin aranılan ve güçlü adı olmak konusundaki önceliğinizi değiştirmenizi sağlayacak. Önde ve sahnede olmak, alkış almak yerine bu kez izleyici koltuğunda ya da perde arkası yönetiminde kendinizi şarj edeceksiniz. Bunun yanı sıra çalışırken eğlenmeyi, eğlenirken dinlenmeyi düstur edineceksiniz. Eğlence sektörü sizden sorulacak. İş arkadaşlarınızla birlikte sağlıklı yıllar!

  Yılın aranan ismi sizsiniz BAŞAK: Eğlence alanınızdan geçen Jüpiter, yıl boyunca evde oturmanıza ve sadece sorumluluklarınızla ilgilenmenize izin vermeyecek. Eğlencenin ve organizasyonların aranan ismi olacak, ev ve bahçe partilerinden keyif alacak, olabildiğince güvendiğiniz dostların arasında kalmaya gayret edeceksiniz. Yılın ilk yarısında eğlence anlayışınızda köklü değişimler yaratacaksınız. Bu kez sahneye çıkmaktan korkmayın. Bol alkışlı seneler!

  Terazi bu yıl da iç bayıcı : Eğlence yaşamınız son yıllarda nedense mutluluk gözyaşlarıyla yıkanarak sürüyor. Romantik, hüzünlü ve bir parça acılı ruh halinize uyuşma eğilimi de ekleniyor. TV karşısında, uyuyarak eğlenmeye çalışıyor olmalısınız. 2008’de yönünüzü ailenize ve ev eğlencelerine çevirebilirsiniz. Ağustos’tan itibaren dostlarınızla konserlere katılabilir, şöhretli arkadaşlarınızın yakınında olmaktan gurur duyabilirsiniz. Romantik ve mutlu yıllar!

  Akrepler yakın çevresinde: Birkaç yıldır zeka oyunlarına eğiliminiz arttı. Uranüs size hem dahice hırslar aşılıyor, hem de değişik eğlence ortamlarına girme şansı tanıyor. 2008’de konuşarak, yakın çevrenizdeki barlara, mekanlara, kulüplere takılarak veya sık sık yolculuklar planlayarak eğlence hayatınızı renklendireceksiniz. Kendinizi tanıtmak ve çevrenizi genişletmek en büyük keyfiniz olacak. İyi yolculuklar ve mutlu seneler!

  Lay-lay-lom’lar bitiyor YAY: 2008 de eğlenmek için özel bir çaba göstermeyeceksiniz sevgili Yay. Doğal yapınız keyifli, neşeli ve iyimser. Zaten yıllardır çevrenizde en eğlenceli kişi oldunuz. 2008 boyunca, para kazanarak ve aile kurarak eğlenebilir, ciddi sorumluluklar almanın hazzını yaşayabilirsiniz. Dünyanın komik taraflarını keşfeden yanınız biraz inzivaya çekilmek istiyor. Benimsediğiniz insanların arasında kalmayı seçeceksiniz. Ailenize ve size iyi seneler!

  Yürrrü be Oğlak kim tutar seni!: Hiçbir şey yapmadan gülmek, neşelenmek ve hatta kahkaha atmak size yabancı duygular ve tutumlar gibi görünse de 2008 boyunca neşenin merkezine oturacak, etrafınızdakileri siz eğlendireceksiniz sevgili Oğlak. Kendi varlığınız başlı başına bir gösteriye dönüşecek. Ne de olsa yılın en şanslı burcusunuz. Özellikle yılın ilk yarısını filmlere yakışır nitelikte gerçeküstü bir mutlulukla geçireceksiniz. Şanslı ve mutlu yıllar!

  Bu yıl müsaitseniz size geliyoruz KOVA: Geçen yıl edindiğiniz dostlar 2008 boyunca organizasyonları sizin düzenlemenizi talep edecekler. Konuk ağırlamakta ustalaşmalısınız. Zira kendinizi ortaya koymanız gerekecek. Orijinal yemek tarifleri üreterek başlangıç yapabilirsiniz. Alerjik yiyeceklere dikkat etmeyi unutmayın. Evinizde sinema şölenleri, yemekli davetler, düzenleyerek yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz. Dostlarınızla keyifli seneler!

  Alkol komasına dikkat BALIK: Dostlar, arkadaşlar, gruplar ve büyük, kalabalık partiler. Bu kadar yoğunluk içinde kaybolmayacaksınız korkmayın. Arkadaşlarınızın ve aldığınız davetlerin sayısı artarken, yaz boyunca köşenize çekilip dinlenmeyi tercih edeceksiniz. Ya da telefonlarınız artık çalmadığı için küskünleşeceksiniz. Ağustos ayına hızlı bir başlangıç yaparak girebilir ani değişimle bünyenizi sarsabilirsiniz. Yıl boyunca zehirlenmelere (alkol komasına) dikkat. Sağlıklı yıllar!

  (SU KARAKUŞ [Yane Ç]alıntıdır...)
   
 2. Marinero

  Marinero rank8

  Kayıt:
  10 Aralık 2007
  Mesajlar:
  2.986
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  Çanakkale

  bu bilgiler çok işime yaradı teşekkür ederim yine post kasıyosunuz demeyin bu bölüme ilk defa giriyorum