Kayıt
4 Ağustos 2008
Mesajlar
5.285
Beğeniler
1


2014 Dünya Kupası Eleme Grubu'nda Estonya'yı 3-0 maçta tribünlerden Burak Yılmaz'a tepki gösterildi.2014 Dünya Kupası Eleme Grubu'nda Türkiye'nin Şükrü Saracoğlu Stadı'nda Estonya'yı 3-0 yendiği karşılaşmanın son bölümlerinde Burak Yılmaz'a şok bir tepki gösterildi. Karşılaşmanın son dakikalarında ceza sahası dışından bir vuruş yapan Burak Yılmaz'ın bu vuruşu farklı bir şekilde dışarı çıktı.

Bu pozisyonun ardından Şükrü Saracoğlu Stadı tribünlerinden yükselen 'ıslık' sesleri büyük şaşkınlık yaratttı. Kısa süren tepkiye ufak bir tebessüm ile cevap veren Burak'a Nuri Şahin ve Arda Turan moral verdi.
Şükrü Saracoğlu Stadı'nda Burak Yılmaz'ın ıslıklanması spor otoriteleri tarafından "Milli takımda kulüpçülük olmaz" yorumlarını yeniden alevlendirirken; akıllara 2011 yılında yine Estonya ile oynanan maç geldi.

Türk Telekom Arena'da Estonya ile hazırlık maçında Emre Belözoğlu'na da bir kısım taraftalar büyük bir tepki göstermiş ve milli futbolcunun topu her ayağına alışında ıslıklarla protesto etmişti.

 
Yukarı Alt