Maynard__

Bilgiliyim

HTSPOR

Fransa Futbol Federasyonu, Lionel Messi’ye transfer teklifinde bulunan amatör kulüp başkanına acımadı. Başkanın ciddiyete binen şakası 6 ay men cezasına mal oldu!

Fransa’da bölgesel ligde yer alan FC Borne kulübünün başkanı Cedric Enjolras, Barcelona’nın Arjantinli yıldızı Lionel Messi’ye transfer teklifi yaptığı
gerekçesiyle Fransa Futbol Federasyonu’ndan 6 ay ceza aldı.

400 kişinin yaşadığı Haute-Loire köyünün takımı olan FC Borne’un başkanı Cedric Enjolras’ın arkadaşlarıyla geçirdiği keyifli bir gecenin ardından
Messi için resmi transfer teklifinde bulunması üzerine harekete geçen federasyon, kendilerine ulaşan resmi evrakları İspanya Futbol Federasyonu’na iletmedi ve engelledi.

Konunun şakadan çıktığını ve ciddi birmesele olduğunun altını çizen Federasyon Disiplin Komitesi Başkanı Yves Begon, “Bu kabul edilemez bir davranış. Bir şaka olabilir ama biz burada olayları dürüst bir şekilde değerlendirmek için buradayız” diyerek Cedric Enjolras’a cezayı kesti. Başkan ise Fransa Futbol Federasyonu’nun espri anlayışından yoksun olduğunu belirterek cezaya itiraz etmeyeceğini kaydetti.

A

Anonymous

Guest
adriana limayada ben teklife bulunsam bana özel bi defile yapsa :D

Bizim haxball takımına gelirmisin diye teklif sundum tabi dedi bir kaç pürüz kaldı onları konuşuyoruz Messi ile :lol:

Yukarı Alt