WeAre

Buralıyım
Hey buddies,

I know i told the VIP Users allready that i will be away for some time. But i think the other might like to know it either.
I will be away from 27th July till 1th August.

I am at first on a family trip and than in the Hospital, i get an operation. So i dont know how i fell after this. But i try to support you guys when i am out of the Hospital at the 1th August.

For my VIP users, there will be a substitution for the VIP-Server. The person will help you, when you have Questions or other things.

So have a great time, till i am back. I miss ya my VIP buddies

Shetan/Shetana

hemençevir den çevirttim :D anlayabilirsen ne mutlu :P

Hey arkadaşlar, ben, benim, benim, biraz zaman boyunca uzakta olacak olduğum VIP kullanıcıları allreadyına söylediğimi bilirim. Ama ben, diğerinin, ya onu bilmeyi beğenebildiğini düşünürüm.
Ben, 1inci olarak saygıdeğer kadar 27inci Temmuz'dan uzakta olacağım.
Ben, başta bir aile yolculuğunda ve içeride hastanedenim, ben, bir çalışmayı alırım. Bundan dolayı dontun, benim, bundan sonra nasıl düştüğümü bildiği ben. Ama ben, seni desteklemeyi denerim, benim, 1inci Ağustos'ta hastaneden dışarı olduğum zaman adamlarım.
Benim VIP kullanıcılarım için, orada, VIP-servisçi için bir yer değiştirme olacak. Kişi, sana yardım edecek, senin, sorular veya diğer şeylerin olduğu zaman.
Büyük bir zaman da, öyle sahip, ben, geri oluncaya kadar.
Ben, yayı benim VIP arkadaşlarıma kaçırırım

Bu arada ben ecsro(vip) e girebiliyorum nick "Dwyane" acayip unique kesılıyor :D bır kısı daha gordum gırebılen Kusursuz vardı bıde saygılar.

Yüksek ahbaplar,

Birkaç zaman için deplasman olacağım VIP Kullanıcı allready'ına söylediğimi ben bildiğim. Fakat onu bilmek için benzer başka kudreti da düşünürüm.
Ben, e kadar 1th Ağustos'u Tem'ce 27thden deplasman olacağım.

Ben, ilk zamanlar ve bir aile gezisindeyim den Hastane'de , ben bir işlemi alırım. Öyleyse dont nasıl düştüğümü bilirim dikten sonra bu.
Fakat 1th Ağustos'unda Hastane'den dışarı olduğumda siz desteklemeyi adamlar denerim.

VIP kullanıcılarım için ora, VIP-Sunucu için bir yer değiştirmesi olacak. Kişi, başka şeyler yada Soru'lara sahip olduğunuzda , sana yardım edecek.

Öyleyse geri olduğuma kadar , bir büyük zamana sahip olursun. Ben, VIP ahbaplarımı yayı kaçırırım.

Shetan-shetana.

Merhaba Arkadaşlar
Biliyorum, VIP kullanıcılarına zaten bunu söyledim.Bir süre için uzak kalıcam. Fakat sanırım diğer kişilerde bunu biliyor.
Haziranın 27sinden Ağustosun 1ne kadar uzak kalıcam.

öncelikle ailemleydim ve sonrada hastanedeydim. Bir operasyon geçirdim.Bu yüzden bundan sonra nasıl hissettiğimi bilmiyorum. Fakat ben 1 ağustosda hastaneden çıktığımda, siz çocuklara destek olmaya çalıştım.

VIP kullanıcılarım için, Vıp server için bir ikamem olacak.Bir sorunuz veya diğer şeyler olduğunda, Birisi size yardım edecek (sanırım diğer GMlerden bahsediyor)

En kısa zamanda geri dönücem.Sizi özledim VIP arkadaşlarım.

Çeviri bana ait :coffee: En doğru hali budur 8)

Eklemek istediğim: Gördüğünüz gibi VIP'deki kişilere daha çok önem veriyor GM. ilk haberdar edilen kişiler VIP serverdakiler ve yazının sonunda VIPdeki kişileri özliceğini sölemiş :think:

Merhaba Arkadaşlar
Biliyorum, VIP kullanıcılarına zaten bunu söyledim.Bir süre için uzak kalıcam. Fakat sanırım diğer kişilerde bunu biliyor.
Haziranın 27sinden Ağustosun 1ne kadar sizlerden uzak kalıcaö.

ilk önce ailemleydim ve sonrasında hastanedeydim. Bir operasyon geçirdim.Bu yüzden bundan sonra nasıl hissettiğimi bilmiyorum. Fakat ben 1 ağustosda hastaneden çıktığımda, siz çocuklara destek olmaya çalıştım.

VIP kullanıcılarım için, Vıp server için bir ikamem olacak.Bir sorunuz veya diğer şeyler olduğunda, Birisi size yardım edecek (sanırım diğer GMlerden bahsediyor)

En kısa zamanda geri dönücem.Sizi özledim VIP arkadaşlarım.

Çeviri bana ait :coffee: En doğru hali budur 8)

Eklemek istediğim: Gördüğünüz gibi VIP'deki kişilere daha çok önem veriyor GM. ilk haberdar edilen kişiler VIP serverdakiler ve yazının sonunda VIPdeki kişileri özliceğini sölemiş :think:

Yukarı Alt