-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
nadir demiş ki:
yha uri neysede snn neyine tg bu olaydan cidden böle oluncas sinir oluorum tgyi bnce max. 40lvler beklemeli ne oluo 70lv adam qelmiş onun orda tek yapacağı egosunu tatmin etmek...
70 ol baqalım beklıyonmu beklemıynmu bakıyorsun basqa 70 ler beklıyor dıyorsunkı ulan onlar beklıyor bende beklerıım herkesın dusuncesı budur o kessın ben enayı gıbı yok bıze yakısmaz mı dıyım

Aslında bu olmaz kesceksın kardesım :lol: en gzelı

Benim 74 lwl char gecti yigenim dolasıyordum dw ye cagırdılar bende atla gideyim dedim yolda tg cıktı önüme dokunmadım atla giitim:D

yuh canım daha neler ben 14 lvl ken olucegımı bıle bıle dalıyorum sen kesecegını bıle bıle dalmıyon yaw git güldürme benı o kadarda deıl Neutral

nadir demiş ki:
yha uri neysede snn neyine tg bu olaydan cidden böle oluncas sinir oluorum tgyi bnce max. 40lvler beklemeli ne oluo 70lv adam qelmiş onun orda tek yapacağı egosunu tatmin etmek...
Joymax da senin gibi düşünseydi heralde buna kolaylıkla engel olurlardı .Oyunu yapanlardan daha iyi bilemeyeceğimiz için böyle yorumlar gereksiz.

bencede cok sacma buluyorsan ıngılızcende iyi ise joymaxa bır dılekce yaz ve oyundakı unıguelere level sınırlaması ıle dokunulması gıbı bırsey belırt mesela tg ye maxımun 47 uruchıye 60 ısyuya 72 gıbı gıbı

Burda konusmakla Bu iş yurumez

Benim 74 lwl char gecti yigenim dolasıyordum dw ye cagırdılar bende atla gideyim dedim yolda tg cıktı önüme dokunmadım atla giitim:D
Gercekten diyorum gerek yok daha önce kestim bırakayım 20 lwl kessem ne olurki

wayy darkhero tbrikler kardeş ben persiada MerTiX ne beklerdik yazın uru be öf be hey gidi günler hey :mrgreen:

Yukarı Alt