bannedddd

Buralıyım
Tebrikler eğer blade'ye dönseydin kesemezdin bak. Razz

Ayrıca Mr. ProfessoR hemen ve hemen ışık hızıyla o imzandaki N.K.F.V.A.S yazısını kaldır!

Rational demiş ki:
Tebrikler eğer blade'ye dönseydin kesemezdin bak. Razz

Ayrıca Mr. ProfessoR hemen ve hemen ışık hızıyla o imzandaki N.K.F.V.A.S yazısını kaldır!
evet tşk ederim sette str felan basılı değil ondan hp az

Liu

rank8
- Resim Silinmiş.
ayrıca tebrık ederım Razz
saturndemısn Neutral

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
tebrikler yarky kesmek kolay iş değildir herkes bir kere kesmeli ama :lolmuch: :mrgreen: extrabeer

mars serverindeyim tabi zerg scrolların yardımını aldım extra sana katılıyorum herkez kesmeli tabi bug yapmadan zerg scrol veya başka bir item yardımıyla çok zevkli oluyor buarada giantlar 2 - 3k arası vuruyor ^^ extrabeer

A

Anonymous

Guest
Bumble demiş ki:
mars serverindeyim tabi zerg scrolların yardımını aldım extra sana katılıyorum herkez kesmeli tabi bug yapmadan zerg scrol veya başka bir item yardımıyla çok zevkli oluyor buarada giantlar 2 - 3k arası vuruyor ^^ extrabeer
bizim serverde zerk scroll kullananı partyden atmakla kalmaz, üstüne küfürle iyi bi giydirirler

TrowZeeN demiş ki:
Bumble demiş ki:
bizim serverde zerk scroll kullananı partyden atmakla kalmaz, üstüne küfürle iyi bi giydirirler
sizin server -16 sanırım ! böyle mantıksız işler ile uğraşmakta ayrı bir çaba ister ama ben seni bu çaban için tebrik ediyorum kahvekeyfi

A

Anonymous

Guest
alla alla ya sanki uyduruorum veya sana laf caktırmaya calısıorum . bizim serverde böle arkadaşım Idea

tebrikler ben seni tanıom marsdasın ben akıncılar guildinden By__dRaCuLA hani bizim uniondaydınız bi ara perde

Yukarı Alt