1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Buluta Taşının, Program Kurmaktan Kurtulun!


 1. kamilsezai

  kamilsezai rank8

  Kayıt:
  12 Eylül 2011
  Mesajlar:
  2
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Artık herkesin aşina olduğu yepyeni bir platform bir süredir Tamindir.com sayfalarında sizinle buluşuyor. "Web Uygulamaları" ismini verdiğimiz bu kategoride sizi kurulum gerektirmeyen en yararlı servislerle tanıştırıyoruz.
  [​IMG]
  Web uygulamaları, hızlanarak artış gösteren mobil cihazlar ve taşınabilir bilgisayarlar için çok önemli bir alan. Çünkü buluttan güç alan uygulamalar çevrim içi ortamda çalışarak bilgisayar kaynaklarını harcamıyor. Video editörleri, format dönüştürme araçları, resim editörleri artık bulutta çalışabiliyor. Ortalama bir bağlantı hızıyla tüm bu servislerden yararlanabiliyorsunuz.

  Özellikle çok sıklıkla kullanmadığınız programları kurmak yerine çevrim içi alternatiflerini tercih etmek çok zaman kazandırıcı oluyor. Örneğin ben, her gün resim düzenleme editöründen yararlansam da, ileri düzey işlemler yapmadığım için bilgisayarımda Photoshop gibi hem bilgisayarda çok yer kaplayan, hem de yüzlerce özelliği yüzünden bilgisayar kaynaklarını yoran bir program bulundurmuyorum. Bunun yerine kayıt gerektirmeyen, ücretsiz, çevrim içi resim editörlerinden yararlanıyorum.

  Özellikle netbook ve tablet kullanıcılarının mutlaka yararlanması gereken web uygulamalarıyla henüz tanışmadıysanız, bizimle beraber hızlı bir başlangıç yapabilirsiniz. Bundan sonra "Tamindir Web Uygulamaları" sayfasından en yeni ve en kullanışlı servisleri takip edebilirsiniz. Aşağıda severek kullandığım için rahatça önerebileceğim ve her kullanıcının ihtiyaç duyacağına inandığım bazı web uygulamalarını listeledim. Seçimlerimde kayıt gerektirmeyen, ücretsiz uygulamalar ön planda. Bu uygulamalara göz atarak yaptığınız işlemlere uygun olanları deneyebilirsiniz.

  - Resim Silinmiş.
  - Resim Silinmiş.
  - Resim Silinmiş.
  - Resim Silinmiş.
  - Resim Silinmiş.
  - Resim Silinmiş.
  - Resim Silinmiş.
  - Resim Silinmiş.
  - Resim Silinmiş.
  - Resim Silinmiş.
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Şubat 2017
 2. Lemus

  Lemus  

  Kayıt:
  18 Nisan 2008
  Mesajlar:
  1.500
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Camiden Sola Dön,İtfaiyenin Karşısı

  Basic kit işe yarar teşekkürler.