Hacım boşver sbotu felan aylık 15 lira mbot forever :headbang: Hem üyeliğe para vermene gerek yok. :nod:

s-bot kullanmadım ama mbot süper kasıyor.Script yapmak zorundasın birde ks yapma işaretledimi bot kasmıyor.Ama yeni bot ilerde düzelir fiyatıda gayet uygun^^

mbot ta party olayı varmı kardeş farm yapiyorum oto res i kabul edecek oto pt kabul edecek oto girecek vs vs bunlar varmı mbotta ?

WeAre

Buralıyım
bLackReaL demiş ki:
mbot ta party olayı varmı kardeş farm yapiyorum oto res i kabul edecek oto pt kabul edecek oto girecek vs vs bunlar varmı mbotta ?
eksiği yok fazlası var party buff olayı bile var sbottan tek farkı script yazmak zorundasın onun dışında mbot çok iyi

ben eski tbot kullanıcısıyım script benim için sorun değil. ben şu an ezik çara farm yaptiriyorum bana lazım olan sadece oto resi kabul edecem oto pt gelecek bana kabul edecem dc yiyince oto girme bunlar lazım bana. eyer bunlar varsa gecerim mbot a

oto pt de belirlediğim kullanıcı tarafından gelen pt kabul edecem sadece yane çok soru sordum :)

teşekkür ederim Trezeguet ilgi ve alakan için. konuları inceleyecem şimdi :)

bLackReaL demiş ki:
teşekkür ederim Trezeguet ilgi ve alakan için. konuları inceleyecem şimdi :)
Önemli değil fakat şu konu başlık ve içeriklerini değiştirmeseniz daha iyi olur :nod:

Yukarı Alt