arkadaşlar mage den bahsediyom. avrupalı mage.

iyi yanları:
1- Kastığınız yere kimse gelmiyo :) gelen zaten gidiyo.
2- Kendi leveline tek atış yapıyo.
3-Çok seri kasıyo.

Kötü yanları

1- Çabuk ölüyo.(4 level aşagısını keserseniz bu sorun ortadan kalkıyo)
2- Maymun şart

ama inanın oynaması çok ama çok zevkli bi cahar.

örnek : Bir warior 1 yaratık keserken ben 7 tane kestim. :))))))

yorumlarınızı bekliyorum

Jigsaw

Aileden
Tek atıyosun tek de gidiyosun char bu. Skilleri çok eğlenceli yan skill açmazsan 0 gap rahat rahat oynuyorsun. Evet pet şart. HP de az olmasa. Wizard hiç Giant, Champion, Party gelemiyor ne yazık ki çok zayıf.

Şu oyunda tek bir char tanırım Armor giyen Cold blader diğer ismi Çin işkencesi :mrgreen:
Mageleri bende beğendim ama açıkçası çok pis bir botter olduğum için o kadar kolay ölen bir charda bota bağlanmıyacağı için son tercihlerimden biri olur.

Benimde vardı 30 lvl yaptım bıraktım.Sebebi şu : 17 sn lik pot olayı.Cok canımı sıkıo o nedenle avrupayı sevmiyorum.

Char hakkındada şunu söyleyeyim haklısın gerçekten cok zevkli cok güçlü kendi lvline tek atıyo diyorsun evet doğru ama elinde mavili sos lu stuff varsa.Bende 24+1 sos stuff vardı güzel gidiodu.Çindeki gibi kendi lvlindeki giantı kesemiyorsun.Bence avrupa update i ile joymax oyuncular arasında sosyaliye kurmak istemiş.Bunu yapıyo bi taraftan diger taraftanda para kasıyor kanat manat falan filan.

Neyse ben tv izlemeye gidiyorum blader charımı farma soktum yeni serverda :)

inanın lvl 80 lik full str bladeri braktım bu char için.

dediğim gibi eğer ayarları iyi yapabilirseniz kolay kolay ölmüyo.

4 level aşagısını keserseniz ne giant ne şampiyon hepsini alıyo :)

en güzelide fulll ks. full bot full ks :)

hem şuda bir gerçekki

lvl 24 te köpegim oldu :)))))) deli para kasıyo bu char. harcama yok repair yok :)))

Char güzel ama lag problemi yaşayan bizlere bu char yetmez :)arkadasımın var 40 lvl oldu ama lagden dolayı oynaamıor çok riskli.

Siz olayı cozememisiin.Galiba warirorda bi sikll var 20 lwlde baya bi can eklio.hem wizard hem warior git onu hep upla.kendinden 2 lwl asagı yaratıkta hergun 1 lwl atla bence budur.

awrupalilardan adam olmaz :lol: kasiyosunuz o charlari 80 olup tek yiyince nekadar cok aglicaksiniz acaba cok merak ediyorum.ne bi yarkan kesebilceksiniz ne bi pvp yapabilceksiniz kastiginiz la kalcaksiniz bence :lol:

merak etme bende full str blader var full farmlı.

ama inan bak başıma şöle bişiy geldi.

adamda sosun +7 var spear full int nuker.

adam bana bi nuker 14000 + glavenin şoklamasını vurdu ve 21 K can gitti.
çok ama çok sogudum Sad

itemlerimde süper ama full str olsam bile bişiy değişmiyo.çok emek verdim chara ama adam 3 saniye içinde 21 K HP yi aldı Sad

o yüzden bakarım keyfime. ben mage açtım çokda zevkli onla oynuyorum. Greecede 80 lvl full str blader var isteyene satıcam. zaten satılık yerinede koydum ilanı

Düşünsenize full int magesiniz ve elinizde SOSUN +7 staff var :))

düşünmek bile istemiyom. Herkese Tek atış :)))))))

Lvl 51 full int Bowmanım
El yakma olarak buz kullanıyorum. Buzun iki kalkanı ve pasif skilli açık. Buz yağdırma nükeride açık.
Elektrikde gerekli tüm çevresel skiller açık. ilaveten lvlimde shock lion kitapları açık.
Ok skillerinden antidevil, strong, mesafe artıran, pasif skill ve beyaz kuş açık.
Master lvl fazlasını glavie skilline ve en alttaki HP artıran pasif skille verdim.
Çarımda başka hiçbir şey açık değil.
Eğer moob kestiğim yerde wizard varsa ve onu uzaklaştırmak istiyosam; aynı yaratığa doğru koşarken Strong ile lvimi tekte alıyorum yada Antidevil + heaven lion ile tekte alıyorum. böylece wizard sadece harcadığı pod ile kalıyo. yok yetişememişsem eğer 2 kitap shock lionu yaratığa boşaltıyorum ki buda yaratığın yarı canından fazlasını götürüyo. :)
PVP de wizard daha vuruş içim yanıma gelemeden Strong yediğinden yatmış oluyo. En inatcısı bile Strong + lion + lion da gitti.
Çarımı seviyorum Full int olmama rağmen 3500 HP var.
Ve warriorda ki can ekleyen skill attackı %35 azaltıyo. Onlarlada PVP yaptım. Genelde yerden kalkamadılar. :)

abı avrupalılarda tıp yok bıdefa bı elbıselerı var bulasıkcı gıbı Evil or Very Mad
bı bowmanları var kazık yutmus gıbı bı bıcakcı adamalrı var elındekı bıcak gorunmuyo (kaldıkı adamın karızması %70 elındekı sılahtan saglanır)
bıdefa tıplerınden dolayı benım bı avrupa char acmamın mumkunatı yok Evil or Very Mad
abı bıde zaten elınde sosun+7 spearla zaten basa cıkamassın
oda ayrı dava suan 72 ınt charım var ve aynı serverde glavıyem 64 ınsallah ıkısınıde 80 yapıcam sosun duserse oh derım :lol: bırde sunu ekliyeyım sen sosun spear adamın karsısına armorla cıkarsan olacagı budur Evil or Very Mad eger garment olsan o 14k lık vurus 10 k ya kadar duse bılır emın ol
vede ozamana toparlardın kendını son bır sey daha snow shıeld serısınden haberın yok galıba. :mrgreen: cok ezık gordum senı yahu :mrgreen:

eagle1016 demiş ki:
abı avrupalılarda tıp yok bıdefa bı elbıselerı var bulasıkcı gıbı Evil or Very Mad
bı bowmanları var kazık yutmus gıbı bı bıcakcı adamalrı var elındekı bıcak gorunmuyo (kaldıkı adamın karızması %70 elındekı sılahtan saglanır)
bıdefa tıplerınden dolayı benım bı avrupa char acmamın mumkunatı yok Evil or Very Mad
oda ayrı dava suan 72 ınt charım var ve aynı serverde glavıyem 64 ınsallah ıkısınıde 80 yapıcam sosun duserse oh derım :lol: bırde sunu ekliyeyım sen sosun spear adamın karsısına armorla cıkarsan olacagı budur Evil or Very Mad eger garment olsan o 14k lık vurus 10 k ya kadar duse bılır emın ol
vede ozamana toparlardın kendını son bır sey daha snow shıeld serısınden haberın yok galıba. :mrgreen: cok ezık gordum senı yahu :mrgreen:

sen bu linke bakmadın galiba :)))))))

viewtopic.php?f=123&t=19935&hilit=

bak bakalım ezikmiyim :)))

gördügün charın canını adam 3 saniyede aldı hemde tüm buflar basıkken

mobilsehri demiş ki:
eagle1016 demiş ki:

sen bu linke bakmadın galiba :)))))))

viewtopic.php?f=123&t=19935&hilit=

bak bakalım ezikmiyim :)))

gördügün charın canını adam 3 saniyede aldı hemde tüm buflar basıkken

guzel kardesım 80 lvl charın olması baska oyundakı ayrıntıları bilmek bambaska..... anladın sen onu

wizard kasıodm lwlım 33tu exım 48 falandı bota bıraktım cıktım eve geldım lwlım 32 olmustu Evil or Very Mad :lolmuch: bu arada kastıgım yerde earth taosıstler ha :mrgreen:

Yukarı Alt