International Bölümünden söktüm getirdim

Frayzer demiş ki:
Saygılarımızla

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
DampyrE demiş ki:
Bu ne be hepsini açmaya farm yetmez kaldır bunu kimseler görmesin :lolmuch:
orada gördüğünden daha fazlasını actım ben ve farmda yetti :mrgreen: extrabeer extraokk

StarkDrache

Bilgiliyim
Aslında bunlar çok doğru bilgiler DeğiL !
Çünkü bir intin kesinlikle cold açması gerekir zaten phy deffance azdır !
cold olmassa çok ezik kalacaktır ve str 'lere karşı şansı olmayacaktır Wink

StarkDrache demiş ki:
bu kadar önyargılı davranma bence :mrgreen: Wink

StarkDrache

Bilgiliyim
TWEETY demiş ki:
StarkDrache demiş ki:
Ön yargı değiL !
Bu bir kesinlik yha daha ne diyem :mrgreen:

StarkDrache demiş ki:
TWEETY demiş ki:
StarkDrache demiş ki:
Ön yargı değiL !
Bu bir kesinlik yha daha ne diyem :mrgreen:
ben sana karsıma cık diyom :mrgreen:

ama suda gercek full int coldu acmalı hybrid icin bence acılsada olur acılmasada popcorn

OsKi demiş ki:
Glavie de sadece soul we ghost spear serisi birde en alttaki eleman açılmalı yanlış yapılmış glavie
o farma girene kadar doğru bir yaklasım gibi duruyor bana

farma girince hepsini acarsın zaten :mrgreen: Wink

Ben farma girincede açmam farma girince gider cold pasiflerini açarım o skillerin hepsi gereksiz onları açmak için gereken sp ile soul we ghost uplanır cold fire light açar pasif açarım

OsKi demiş ki:
Ben farma girincede açmam farma girince gider cold pasiflerini açarım o skillerin hepsi gereksiz onları açmak için gereken sp ile soul we ghost uplanır cold fire light açar pasif açarım
ben farma girince tabi eu dan önce charı satmadan önce

fire heuksal 80de

cold 70daydı light 70deydi ve 69a kadar bütün skill kitapcıkları maxdı hatta fazladan SP var firedeki kalkan skilini bile actım :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ebri demiş ki:
glavie çarda bence combo gereksiz emeğine sağlık kardeşim güsel paylaşım olmuş :=)

işte profesyonel bir oyuncu aynen ben gibi bkz. extra'nın glavie rehberi ve bu güne kadar yaptığı charlara hiçbirinde combolar açık değildir.

extraloob demiş ki:
ebri demiş ki:
glavie çarda bence combo gereksiz emeğine sağlık kardeşim güsel paylaşım olmuş :=)

işte profesyonel bir oyuncu aynen ben gibi bkz. extra'nın glavie rehberi ve bu güne kadar yaptığı charlara hiçbirinde combolar açık değildir.
PROF isi hybriddir :lolmuch:

pfffffff

Aileden
glavie charda comboları acmazsan kasarken çok paran gider!
ben acarım 4 lü comboyla kesemedigin char yok
Tweety yaptıgın calısmalara logolarımızı koyarsan ayrıca bi memnun edersin bizi.
şuana kadar kasmadıgım char kalmadı her charı kastım deneme yanılma usülü iyi bir char olsun diye
yakında öyle bir char yapılandırma konusu çıkaracağımki herkez hayran kalacak.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
evet tweety türkçende çok güzel başlıklarında düzenli olmaya başladı biraz da bizi takip et logo koyulacağını öğren ki tam süper eksiksiz olsun bir çalışmada.

hybrid işi prof. işidir kabulumdur kolay iş değildir hatta skill sırası bile çok önemlidir lakin görünen o ki bizim halkımız halen combo açıp glavie ile char kastırıyor sözüm meclisten dışarı ama asla comboyu açan glavieci adama oyuncu demem ben. 15k sp vericem saçma sapan showa dönük skill açacağım varmı youtube da combo ile pwp yapan veya bir pvp savaşta combo kullanan gördünüz mü :?!!!

extraloob demiş ki:
evet tweety türkçende çok güzel başlıklarında düzenli olmaya başladı biraz da bizi takip et logo koyulacağını öğren ki tam süper eksiksiz olsun bir çalışmada.

hybrid işi prof. işidir kabulumdur kolay iş değildir hatta skill sırası bile çok önemlidir lakin görünen o ki bizim halkımız halen combo açıp glavie ile char kastırıyor sözüm meclisten dışarı ama asla comboyu açan glavieci adama oyuncu demem ben. 15k sp vericem saçma sapan showa dönük skill açacağım varmı youtube da combo ile pwp yapan veya bir pvp savaşta combo kullanan gördünüz mü :?!!!
burada haklısın Okan Abi Wink :mrgreen:

Alta bir tane sıkıstırdım logo ama resimlere birdahaki calismamda ekleme yaparım artık :lolmuch: extraokk

pfffffff

Aileden
extraloob demiş ki:

pvp de kullanılan sadece 4 lü combo bunun nedenine gelince
soul spear soul glavie için vazgeçilmezdir ve 80 - 80 kapıstıgında birbirlerine ortalama 2.5 2.5 vurur 2 li vurdugu için
ama bu 4 lü combo da 2.5 vuruyor her bir vurusunda yani ve seridir 5 li combo gibi ordan vurayım bacak arasından vurayım deil hızlı hızlı vurur ve min crt 9 bir glaviede 4 vurusun 2 si crt olarak ekrana ve karsı tarafa yansır :mrgreen:
combo ile kasmassan çok pot yer
zaten glavie char en çok pot yiyen chardır ve en hızlı şelikde öldürmen lazım
çok damage yer ve eğer kasmak için de combo kullanılmazsa ve oyunu tam bilmeyen birisi ise 30 lu lvl lerde bırakmak zorunda kalır
ki abi zaten hiçbiryerde kullanılmayacaksa neden koymuslar oasiste combosuz kasan ve pvp yaparken kullanmayan bir tane bile 80 lvl char görmedim açıkcası
adamlar neden koymuslarki o skilleri Confused
ben hybird char kasarım ve kesebilecek veya kesemeyecegim kimse yok gibidir extralar hariç (sosun)
hybir char en zor kasılan chardır hele hele bu char bicheonsa...
ama son lvl dede o biçim pvp yaparım
elime alırım +7 sword ve +5 shield doğrarım.

Yukarı Alt