Arkadaşlar diğer sorunları hallettim :)
şimdi iş geldi build mselesine her kafadan ayrı ses cıkıyor :)

sunu cok merak Ediyorum 90pac 90 heu 90fire 30light yapılandırmasına sahib olan oyunda ncki:HanzO olan arkadaşımızın serverda durumu nedir? pwp'de uniqe de vb.(yanlıs anlamayın sadece build benimde hosuma gitti)

dual weapon kafama daha cok yatıyor.
yapılandırmalar:
1)90pac 70heu 70fire 70light
2)90pac 90heu 90fire 30lght
3)70 pac 90heu 70fire 70light
4)90pac 90heu 70fire 50light
Daha aklıma gelmiyor :)

Sizin önerilerinizde varsa ''ACIKLAYARAK'' Yazarsanız sevinirim.

yabancılar hep str açmış türklerde %80 full int unıq için düşünmüşler heralde str char az bi 90 lvl full str ye çok ihtiyaç var Bow demiyorum çünkü oda biraz unıque charı ECsrodaki skillere göre ya blade ya glavie blade kasması dert en ideali glavie bence :D

Haklısın okul ağır olmasa tabiki glavierde pwp king olmam için item lazım zaman lazım oda bende okadar cok yok :)
Bow dşündüm nedeni ise shaitan lord vb uniqlerde hem nukere göre pwp'ye daha ii gelir.

bana kalırsa 80/10 bower yapp serverde yabancaıların turklere karsı tutumu hic iyi deil kotu davranıyolar gratnameleer anti turk fln yazıolar haberin olsun

EmmaW

yabancıların %90 ı türklere anti zaten sonra türkler için gerekli olan glavie ama şeytan fln kesmek istiyosan bow pvp king de glavie :D

Server
Assos
Takımı
Besiktas
_RoJaNu_ demiş ki:
Öncelikle girdiğiniz için teşekkürler.
Sorularım söyle sıralanıyor :P
1)Serverda Türklere karsı yabancıların tutumu nedir ?
2)Türkler arasında Bir birleşme vb varmı.?
3)(en Önemlisi)Türklere ne lazım :P Nuker -glavier-bower-blader?

Suan ağır basan ise Fll Str Bower siz nedersiniz ilglilendiğiniz için şimdiden teşekkürler.
1-)Hiç iç açıcı değil :D Ama bizi yediremedikleri için ki hangi millet bizi çekebiliyor :)
2-)Tabiki var..Şuanda mevcut Türk guildimiz var Heroes adında
3-)PwP King = Glaive Uniq King = (shaitan-Bow & Diğerleri-İnt char)Yani artık orasını da sana bırakalım :)

Ve bence ağır basanı kas :D

_RoJaNu_ demiş ki:
Öncelikle girdiğiniz için teşekkürler.
Sorularım söyle sıralanıyor :P
1)Serverda Türklere karsı yabancıların tutumu nedir ?
2)Türkler arasında Bir birleşme vb varmı.?
3)(en Önemlisi)Türklere ne lazım :P Nuker -glavier-bower-blader?

Kısaca Sizce Ne acmalıyım vipde ne gider?
Sana bağlı oynuyacağın char vb şeyler söylerseniz olayım su pwp king olamam :)okadar item basıcak onla bunla teke tek ckıcak vaktim yok :D Arada Shaitanıma lorduma giderim arada pwp yaparım falan yani pwp ikinci planda benim için.(Fazla zamanın yoksa kasamassın derseniz merak etmeyin bot vb bi şekilde kurtarırım ben :wink1:)

Suan ağır basan ise Fll Str Bower siz nedersiniz ilglilendiğiniz için şimdiden teşekkürler.
benimde aklımdaydı ben niye konu açmadım ki hep gidim ö.m attım xD Neyse arkadaş benim sormak istediklerimi sormuş bende vip e geçmeyi düşünüyorum

XanJouLo

Öğretiyorum
Build konusunda sana tavsiyem asla int olma ^^ Zaten serverdaki Türklerin çoğu int.. Şuanda Bow charlarda giderek artıyor.. Bana kalırsa Glavier veya Blader olabilrsin.. Zaten şuanda sadece 1 tane 90lvl Türk blader var.. Glavierde 2-3 en fazla 4 ^^

EfnuR

Öğretiyorum
_RoJaNu_ demiş ki:
Arkadaşlar diğer sorunları hallettim :)
şimdi iş geldi build mselesine her kafadan ayrı ses cıkıyor :)

sunu cok merak Ediyorum 90pac 90 heu 90fire 30light yapılandırmasına sahib olan oyunda ncki:HanzO olan arkadaşımızın serverda durumu nedir? pwp'de uniqe de vb.(yanlıs anlamayın sadece build benimde hosuma gitti)

dual weapon kafama daha cok yatıyor.
yapılandırmalar:
1)90pac 70heu 70fire 70light
2)90pac 90heu 90fire 30lght
3)70 pac 90heu 70fire 70light
4)90pac 90heu 70fire 50light
Daha aklıma gelmiyor :)

Sizin önerilerinizde varsa ''ACIKLAYARAK'' Yazarsanız sevinirim.
hanzo benim :mrgreen: + benim çar için çok para lazım %100 speed e para yetmiyor
90pac 70heu 70fire 70light bu olabilir
+ açarsan full bow aç bence 90 70 70 70 :thumbsup:

tamam usta saolasında sen pat pat indiriyorsun o build'le shaitanı :D neiştir.
Birde fll str bower olsam 90 70 70 70 senin elinden alabilirmiyim shaitanı itemler vb eşit olsa?

bazıları var where are you from diyor.Bende ı am from turkey diorum eziq adamda ı love turkey fln dior çok yüzsüz bunlar kardeşim

Yukarı Alt