pokemon :D
ne güzeldi ya bir cipslerden tasoları da çıkardı nadir pokemon çıktımı mahallenin en saygın çocuğu olurdun hey gidi günler :D

Windy

The Simpsons , Şirinler , 402 nolu sınıf , Andy'nin nesi var? , Beyblade , Pokemon , Ninja Kaplumbağalar ve daha birçok çizgi flim sayabilirim. Benim için asla 1. - 2. çizgi flim olmaz. Şimdi çıksın bunlar gene izlerim.

Hep Tomu tutardım her sabah bugün yiyecek lanet fareyi umuduyla geçerdim tv nin başına :lol:

Edit:Az daha unutuyordum Scooby Doo ve Jonny Bravo'yu unutmamak gerek... :popcorn:

Eskilerden de bahsedecek olursak ninja kaplumbağalar, pokemon, beyblade, spiderman, batman... sürekli ve severek izlediğim çizgi filmlerdi. aslında belki daha çok var ama şu anda aklıma gelmiyor :roll:

Ninja Kablumbağaları çok severdim aslında ben hep o beyini tutardım ama kablumbağlar yendiğinde hiç üzülmezdim ama tabi beyin çizgi film in genelinde üstündü ama kablumbağlar son anda yenerlerdi ondan beyin i severdim (beynin isminu unuttum)

Bütün çizgifilm'leri çok severim şimdi adını sayarsam bitmezler :D günlerce sadece çizgifilm izlediğim bile olmuştur ama ayırıcak olursak eskilerden "He Man" Derim :rolleyes1:
Gölgelerin Gücü Adınaaaa !!!

Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
Sanırım 1 numaram Şirinler

Çocukluğumun çizgi filmleri ^^

Pokemon

Digimon
Pokemonun çakması gibiydi ama severdim xD

Yu Gi Oh

Ninja Turtles ( aşıktım Michelangelo'a :mrgreen: )

Walt Disney

Loney Tunes

Susam Sokağı

- Resim Silinmiş.

ve tabii ki şeker kız candy xD

Halen izlediğim Sünger Bob

Neyse bu böyle uzar gider... xD

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Windy

ben anasınıfındayken ( 2 sene ) bize bir çizgi flim izletiyorlardı. böyle bir tarafı siyah beyaz dumanlı, diğer tarafı yeşillik ağaçlık felandı. ya ah bir hatırlasam bütün serisini toplar gene izlerim.

unutmadan ben hergün Teletabileride izlerdim :twisted:

bknz: Sarılalım sıkı sıkıı.. :mrgreen: :mrgreen:

WindTalker demiş ki:
ben anasınıfındayken ( 2 sene ) bize bir çizgi flim izletiyorlardı. böyle bir tarafı siyah beyaz dumanlı, diğer tarafı yeşillik ağaçlık felandı. ya ah bir hatırlasam bütün serisini toplar gene izlerim.

unutmadan ben hergün Teletabileride izlerdim :twisted:

bknz: Sarılalım sıkı sıkıı.. :mrgreen: :mrgreen:
snn hafıza bayağı sağlammış ben 1. sınıfı zor hatırlıyom

Yukarı Alt