Burada paylasmam, yakisi kalmaz.Kimsenin tercihinle,parasiyla oynamak istemem.Kimse istemez! :)

Bu işin pek üstadı olmadığımdan -futbollada aram iyi değil- bir profesyonel eline ihtiyacım var :roll:
Birileri bir kupon çıkarsa fena olmaz.

_By_DaDaSsS_ demiş ki:
El Verano demiş ki:
_By_DaDaSsS_ demiş ki:
Paylaşmıyorsan yazmanada gerek yok hacım.
Acikca diyorum ki bu konu sadaka dagitan bir yardim vakfi degil.
Bize profesyoneller gerek hacım vakıf yada para ver demiyoruz FİKİR ver diyoruz tabi FİKRİN varsa yoksa yazma anlamıyor musun kardeşim ?
Ulan gelmissin buraya aksam aksam canimi sikmaya.
Bankolari bekliyormus.Konuya renk gelsin diye insanlar guvendikleri maclari yorumluyorlar.

Bir onceki yorumun :
- Pazar gününe banko kuponları var mı bizde yapalım bi kac mac ^^ tavsiye ve bankoları bekliyorum beyler .

Üslubuna dikkat et burası forum paylaşım yerin yaparsan yaparsın yapmazsan konuyu kaparsın bu kadar zoruna giden ne acaba anlayamadım beklerim beklemem seni ilgilendirmez

_By_DaDaSsS_ demiş ki:
Üslubuna dikkat et burası forum paylaşım yerin yaparsan yaparsın yapmazsan konuyu kaparsın bu kadar zoruna giden ne acaba anlayamadım beklerim beklemem seni ilgilendirmez
Konuyu dikkatlice okuyup idrak etseydin kanaatimce aşağıdaki yorumu yapmana gerek kalmazdı.

_By_DaDaSsS_ demiş ki:
Pazar gününe banko kuponları var mı bizde yapalım bi kac mac ^^ tavsiye ve bankoları bekliyorum beyler .
Bu konuda zaten kişiler tahminlerini dile getiriyor.Baştan sona güzelce incelersen işine yarayacak güzel maçlar bulabilirsin. :thumbsup:

Laistrogon demiş ki:
21:30 BEL 119 Germinal Ba-Anderlecht Tahmin:2 Oran:1.70
19:30 AL1 236 Schalke-Hoffenheim Tahmin:1 Oran:1.50
20:00 FR1 242 Lille-Lens Tahmin:1 Oran:1.35
13:30 TBA 304 Karşıyaka-Giresunspor Tahmin:1 Oran:1.70
13:30 TBA 307 Konya-Dardanelspor Tahmin:1 Oran:1.25
16:00 ITA 353 Parma-Inter Tahmin:2 Oran:1.75
18:00 İS1 370 Xerez-Mallorca Tahmin:2 Oran:1.85

Bu maçlardan kendine göre seçip kuponuna yazabilirsin. Banko maçlar :thumbsup:

Beni dinlemeye devam edin. Bugün 60 TL aldım 10 misli Maçlar : Diyarbakır-Trabzon(2) / Schalke-Hoffeniam(1) / Norwich(1) / Cardiff(1) / Lille-Lens(1) kuponun resmini çekip siteye koyacağım :muck: (Halil Abi sana verdiğim maçlardanda şu ana kadar yatan yok 3 maç tuttu yarına bakacaz. :popcorn:

Josephine demiş ki:
Bu işin pek üstadı olmadığımdan -futbollada aram iyi değil- bir profesyonel eline ihtiyacım var :roll:
İddaanın profesyoneli mi olurmuş yahu sonucu yine takımlar belirliyor xpro olsan ne olur ha takip edenler var onlara danışın tabii.

Caprice demiş ki:
Josephine demiş ki:
İddaanın profesyoneli mi olurmuş yahu sonucu yine takımlar belirliyor xpro olsan ne olur ha takip edenler var onlara danışın tabii.
Tek mactan 100 misli gitti. :p
Ulannn Napoli!!! :@

Halil`in 50 mislilik kupondan 2 mac tuttu,2 maci yatti.
Diger kuponundan tutan maci yok.
Idda boyle birsey.:twisted:

El Verano demiş ki:
Caprice demiş ki:
Josephine demiş ki:
Tek mactan 100 misli gitti. :p
Ulannn Napoli!!! :@

Halil`in 50 mislilik kupondan 2 mac tuttu,2 maci yatti.
Diger kuponundan tutan maci yok.
Idda boyle birsey.:twisted:
jejeje ben sana dedim yapma dedim napoli patlıcak dedim ama..vazgeçtim varmış iddaa'da prof. :mrgreen:

Kazandiklarima sayayim. :mrgreen:

Hicbir zaman cebimden para basmam,kazandigimi basarim yavrum. :twisted:

Yukarı Alt