Takımı
Besiktas
Fanatik Galatasaray taraftarıyımdır, tanıyanlar bilirler. Ama bugün üzerimde Galatasaray forması, boynumda Fenerbahçe atkısıyla kadıköy sokaklarında dolaştım. Fenerbahçeli kardeşlerimle sohbet muhabbet ettim, resim çekinenler bile oldu hatta. Cani gönülden destekledim Fenerbahçeyi, tıpkı bir Galatasaray maçı izler gibi heyecanlandım, sesim kısıldı bağırmaktan, dizlerim kızardı kaçan pozisyonlara kızmaktan. Ama helal olsun, gurur duydum. Çok iyi savaştılar, skor olarak kaybettiler ama tüm Türkiyenin gönlünde turu çoktan atladı onlar.

Ezeli rakip, ebedi dost ! Helal olsun Fenerbahçe.

Takımı
Besiktas
Rookie demiş ki:
Adamsın kardeşim, biz elendik ama inşallah Galatasaray şampiyonlar liginde iyi başarılar elde edecek :kalp:
İnşallah hacım, fakat spartak moskova ile aynı torbada yer alıyoruz , yani aynı gruba düşmemiz imkanısz.. :!!&%&!

@arveleson

Evet hacım UEFA'da devam edecekler.

O zaman sorun yok zaten bu fenerbahçe şampıyonlar liginde sinir hastası edicekti bizi. Uefa'da biraz puan toplarız en azından. Zaten Galatasarayından 3. olup uefa devam ediceğini düşünüyorum.

arveleson demiş ki:
O zaman sorun yok zaten bu fenerbahçe şampıyonlar liginde sinir hastası edicekti bizi. Uefa'da biraz puan toplarız en azından. Zaten Galatasarayından 3. olup uefa devam ediceğini düşünüyorum.
Kadıköyde oturuyorum dışardan gelen sesleri duysan sanki seri katil görmüşler. Maçı çok az izledim ama stresli olduğu belli olmadi:

Lordzek demiş ki:
arveleson demiş ki:
Kadıköyde oturuyorum dışardan gelen sesleri duysan sanki seri katil görmüşler. Maçı çok az izledim ama stresli olduğu belli olmadi:
Aykut KocaMAL varsa stres sinir her zaman var :thumbsup:

Xperyon

Bilgiliyim
Gülmiyim diyorum ama cidden komik sen kendini sırf derbi maçlarını kazanalım diye odaklarsan olucağı budur aykut kocamanda acayip kuş beyinli bir adam kadro yapılandırılması hazırlık maçlarında felan olur bu adam şampiyonlar ligi ön elemesinde yapıyor üzülmüyorum cidden gülüyorum bu duruma :coffee:

Yukarı Alt