SansarSalvo

Öğretiyorum
alper556 demiş ki:
_ToLGa_ demiş ki:
evet beyLer savaşı BlackCompany Guildi kazandı ama onLarı tebrik etmicem

Çünkü adil bi savaş deil bizde yaklaşık 3-4 kat daha fazla kişiLerdi Ve sagopa yı çagırdılar lwl 64 str glaive biz max. lwl ztn 59 du

theilkerle dün adil mi savaş olacagını konusmuştuk adil bi savaş oLmadı

üsteLik savaştan sonra yediğimiz küfürLeri duymak biLe istemezsiniz Ne kadar çok kişiliksiz insan var ?
ben sana söyledim ilker bana onlarda adam çagiriyo dedi sende gel dedi olay bu geldim

ztn yarin adam akıllı bi savaş olcak

OttoMan Vs SkY
guild memberLarını uyarırmısın savaşta küfretmesin extraokk

SansarSalvo

Öğretiyorum
CuNDeRs demiş ki:
boşver tolga takma kafana buda gelir buda geçer bende geçerim extrabeer
adil bi savaş oLsa ve yeniLsek tebrik eder geçerim

ama bu farkLı

içime sindiremiyorm...

adamLar hem 64 lwl Adam Çagırıyo bizde max lwl 59

adam bunun üstüne Merc Çıkarıyo

Sayıları desen bizde 4-5 kat fazla 5vs1 durumu

böyLe bi durum sindirilebilirmi adamlar üstüne üstük savaşı kazandıkları haLde bize küfrediyoLar varmı böLe bi zihniyet Evil or Very Mad

SansarSalvo

Öğretiyorum
_ToLGa_ demiş ki:

Çünkü adil bi savaş deil bizde yaklaşık 3-4 kat daha fazla kişiLerdi Ve sagopa yı çagırdılar lwl 64 str glaive biz max. lwl ztn 59 du

theilkerle dün adil mi savaş olacagını konusmuştuk adil bi savaş oLmadı Merc biLe çıkardılar

üsteLik savaştan sonra yediğimiz küfürLeri duymak biLe istemezsiniz Ne kadar çok kişiliksiz insan var ?

_ToLGa_ demiş ki:
_ToLGa_ demiş ki:

theilkerle dün adil mi savaş olacagını konusmuştuk adil bi savaş oLmadı Merc biLe çıkardılar

Kim ettiyse küfür sole ipligini keseyim

hicbiri bizim guildde diil ayrıca huso diye biri katılmadı savaşa eger bizde olsalardı banlardım

Nese hiç gerilmeyelim mucX

Arkadaşlar yıllar sonra google'da tesadüfen bu konuya denk geldim.Eski günler hatıralar aklımda canlandı ve unuttuğum geçmişi hatırladım.
Ben BlackCompany lideri Theilker,yani o zamanlar Theilker'dim.. :) Aradan 4 yıl geçti,hepimiz büyüdük birer yetişkin olduk.
Geçmişte aramızda herhangi bir problem olan varsa buradan ona geçmiş geçmişte kaldı demek istiyorum.Artık o sorunları aşalım :)
Ayrıca şu tayfadan hala buralarda olan arkadaş var mı?

SansarSalvo

Öğretiyorum
5 yıl sonra rastladım bu baslıga hepsini tek tek okudum bu 110 cap eu saçmalıkları çıkmadan önce ne kadar eglenmisiz bir daha gördüm.Buralarda bizim eski tayfadan birileri varsa ulaşsınlar bana mutlaka:)

Sky guildi eski masterı,Tolga

Yukarı Alt