Dorğu Benm çaktığım noktalardan birisi sende bulunuyor Tamm uzatma batırmak istemiyorum seni boşuna konu kitlenecek!.. Yazık olur değmez sana Yav.. :?!

xglspyxgl demiş ki:
Dorğu Benm çaktığım noktalardan birisi sende bulunuyor Tamm uzatma batırmak istemiyorum seni boşuna konu kitlenecek!.. Yazık olur değmez sana Yav.. :?!
işte çoluk çocukla muhabbet bunu getirir senin seviyende bu zaten sendede nokta var benim çakacağım benim çaktığım iflah olmaz birdaha sen kapat seviyesizlik yapıyorsun

hiç olmadık yerden buraya getirdin konuyu tamam kapat

xglspyxgl demiş ki:
Bla Bla Bla..! Boş Konuşma Arkadaşım!..
oyun varmı diye sorduk soracağıma pişman ettin senin gibi ukala ve seviyesizler yüzünden yazarken sağlıklı düşünemiyor insan bu forum 4*4 lükl ama içinde malesef senin gibi lüzumsuz arkadaşlarda yok değil vurmakla bitmezsiniz siz vallah

ArkadasLar Ocean Yeni Server GeLeceK Onun Icın ßazen Server KapataßiLiriz Diyordu ßence Kafanıza Takmayın Gene AcıLcaK ?!!!!!!!

gncosmnli demiş ki:
xglspyxgl demiş ki:
oyun varmı diye sorduk soracağıma pişman ettin senin gibi ukala ve seviyesizler yüzünden yazarken sağlıklı düşünemiyor insan bu forum 4*4 lükl ama içinde malesef senin gibi lüzumsuz arkadaşlarda yok değil vurmakla bitmezsiniz siz vallah
Bu Forumda Senden önce Ben vardım nasıl durucağımı Byüklerimden Daha iyi öğrendim senle konusurken ne sağlığı Aids bulaşmıs biri gibi hissediyorum kendmi içim gidiyor sana :x Yeter SUS!..

xglspyxgl demiş ki:
gncosmnli demiş ki:
xglspyxgl demiş ki:
Bu Forumda Senden önce Ben vardım nasıl durucağımı Byüklerimden Daha iyi öğrendim senle konusurken ne sağlığı Aids bulaşmıs biri gibi hissediyorum kendmi içim gidiyor sana :x Yeter SUS!..
konuşmasını öğrenmişin burdaki büyüklerinden ama seviye konusunda büyüklerden bişey almamışın burda kimse kimseyi susturamaz burası konuşulsun diye açılmış. bu bahsi kapatalım dersek daha sağlıklı olur. aids mevzusunda yine seviyeni gösterdin tbr ?!!!!!!...

Onu Sadece Seni Sevindirmek için yazdım Mutlumu Oldun Eğer Mutlu Olduysan .. yapımda Bahtiyar Ol!.. Sen Konuş Takmıycam bi yerime seni :?!

xglspyxgl demiş ki:
Onu Sadece Seni Sevindirmek için yazdım Mutlumu Oldun Eğer Mutlu Olduysan .. yapımda Bahtiyar Ol!.. Sen Konuş Takmıycam bi yerime seni :?!
Ya senden daha önemli işlerim var durup sana nasıl takacağımı falan ayrıntılı bir şekilde annlatmak isterdim ama sorry

AhahAHhAHAhAHHA!! xDD LoL bana nasıl takacağını anlatacakmış benden öğrendiklerini lütfen bana uygulamak gibi bi düşünceye kapılma o ara ben sana takabilirm takıldıktan sonra ztn kendinden geçersin sen merak etme git başka erkek ara Sana oğlancı lasım Bnm Gibi ERKEK değil!.. he becerilmek istersen fermuarım sana hep açık!.. BB!

_AcTioN_ demiş ki:
nezaman gelirse gelsin ama 20 Nisan Çok GeÇ!!!!
20 Nisan Değil zaten 20 Nisan'dan önce diyolar :wink1: ama o 30 Nisan'ı bulur ?!!!!!!! .Charı quest bug u olanlara bile 24 saat demiş 3 gün sürmüş...Bakalım nolcak serverın hali :roll: :?!!!

Yukarı Alt