Lev Trocki demiş ki:
Ben daha öğrencinin haklı olduğunu bilmem nerde kaypaklık nerde boş işler hep peşinden koşarlar boş bi nesil geliyo diyorum e sen böyle dersen olurmu diyolar..
Oğlum diyorum günde 5 dk su gorduklerinizi tekrar edin diyorum hiçç adamın umrunda değil hocalarla takışmayı matah sanan saygının s sini ahlakın a sını almamış bir nesil geliyor hadi Adam bilir biraz haylaz olur amena ama hem boş hem terbiyesiz hem hiç bir üretim sağlamıyorlar. bu sigara içme yada telefonla gelme konusu değil..
45 dk ders var adam 45 dakkasında da mesaj çekiyor.
Yalan desen Öğrenci milleti kadar yalancısını bulamasın Öğretmenleri birbirine düşürüyorlar yok hocam şu hoca boyle dedi su hoca soyle dedi.
Standart sudur Ön tarafta 5 keşi vardır kurtarılabilecek nesil diğerleri Üretim fazlası Toplum eksiğidir.Hiç umrunda değildir hiç bir şey diyorum bendemi böyleydim acaba diye ne bilim benim 8 senem yatılı okullarda geçti ama gel görki Ya nesil çok değişmiş ya ben sürekli suç hocalardadır. hep hocalardadır daha ben öğrencinin ben haksızım hocam dedigini duymamısımdır.
ama anlamadıkları şey Öğretmenin hiç bir çıkarı yoktur.oğlum sus paşam yapma etme demekle 45 dakkayı harçatırlar sonrada dersi kaynattık derler hiç bir araştırma geliştirme disiplin terbiye yok.
Şunu öğrenelim bunu böyle yapalım onu bırak bir kere oğlum şu konuya hazırlanın der hoca hazırlanarak gelen görmedim.
bu süreç içinde artık hoca "yeter" noktasına gelir ve süreç sonunda O içindeki şevk öğretme istegi alt üst olmustur.Dersi anlatır anlatır çıkar gene ne oldu hoca kötü olur uyuz olur bu adam bir şey bilmiyor olur.
Bir de zeki geçinen kısım vardır.Daha adam İntegral de hacim alan hesaplayamaz onu geçtim İntegralin ne oldugunu bilmez sayısal lise son öğrencisi ama Tübitakdan cıkan soruları getirir. Çözdünmü ha Bak hoca bilir olur biraz tökezlersen TÜBİTAK sorusunda bu adam bir şey bilmiyo olur.
Eğitim psikolojisinde gösterilenlerin hepsi yalandır. Öğrenciye yüz verdinmi bir parmak atmadıgı kalır ama o parmak atılan hoca iyi hoca olur.
2. eğitim sistemi öyle bir çarpıktırki lise 1 deki öğrenci temeli alamadan gelir ve Tam sayılada ne toplama bilir ne Çıkarma sınıfın yüzde 80 negatif sayılardan negatif sayıları çıkartamaz. tabi süreç böyle olunca ileri safhadaki lise 1 düzeyi matematik konularından bir haber olur ve yapamaz
ama suc kımdedir tahmin edin gene hocadadır.
Terbiye ahlak yoksunu üretme kabızı bir topluluk yetişir İsyankarlığı ve sert adam görünüşünü severler. ama bilmezlerki güç bilgidir.
Hep kendi kafalarında bir süreç vardır onun dışında kalan yalan yada yanlıştır.
Oğlum bu sınavda çıkacak dersin orda sen öğrenciyi düşünürsün zayıf almasınd diye bir haftadır tekrar ettigim soru sınavda cıkar hocam bu ne biz böyle şey görmedik diyen kısım vardır.
Öğrencinin Motive etmek amaçlı +20 veririsin 1 alır hala umrunda olmaz ben ne olacam benim sonum ne olacak demez.
vseayre vsesayre vesayre yüzde 80 böyledir şaşmaz :D
Bu annesini tanıyo babasıyla arkadaş olayı değildir.
basit ve bariz bir kurall vardır(okula telefon getirmek yasaktır.) bunuda hala 15 senedir anlayamayan bir Sosyolojik atık kısım vardır anlayabilmiş değildir. bu birinin telefonunu alıp geri verdiyse seninde o telefonu okula getirme hakkına sahip oldugun anlamına gelmez.
ben o %80 değil %20'lik öğrenci kısmındayım :wink1: hoca kendi ağzıyla söylüyo bunu derece bekliyorum senden diye

Bizim okulda şöyle serbest sessize alıcaksın ve derste oynamıycaksın eğer ders içinde önemli bir telefon gelirse anne , baba veya başka bir yerden açmak serbest..

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Abi en makarası gece lisesi, sınav tarihlerini sana veriyorlar sınavlara gidiyorsun cevaplar tahtada yazıyor hocaya yağ çekiyorsun 2-3 soru daha söylüyor hop almışın 80-90 'ı :lol: Sınava geldin çok acele işin var hocaya diyorsun hocam benim acil iş çıktı kagıdımı doldurun diye hoca peki evladım diyor kuzu gibiler :mrgreen: Sonracıgıma sınavını cama yaslanmış bir elinde sigarayla oluyorsun (En çok keyif veren) vs vs anlatılmaz yaşanır valla gece lisesi kadar güzel bişey yokmuş bilsem ilkokulu da gece ilkokulunda okurdum ahahahah

Toxicated demiş ki:
Abi en makarası gece lisesi, sınav tarihlerini sana veriyorlar sınavlara gidiyorsun cevaplar tahtada yazıyor hocaya yağ çekiyorsun 2-3 soru daha söylüyor hop almışın 80-90 'ı :lol: Sınava geldin çok acele işin var hocaya diyorsun hocam benim acil iş çıktı kagıdımı doldurun diye hoca peki evladım diyor kuzu gibiler :mrgreen: Sonracıgıma sınavını cama yaslanmış bir elinde sigarayla oluyorsun (En çok keyif veren) vs vs anlatılmaz yaşanır valla gece lisesi kadar güzel bişey yokmuş bilsem ilkokulu da gece ilkokulunda okurdum ahahahah
öle okula can gurban :mrgreen:

Toxicated demiş ki:
Sen gece lisesinde okudum mu ?
Bu senede kalırsam babam diyor gece lisesine göndericem
Ps:kolpaaa ^^ :twisted:

Takımı
Besiktas
SilentLord demiş ki:
Haklısın bence x)
Ha bu arada bende bugün hocaya telefonumu kaptırdım.Ama saolsun son ders verdi geri x)
Sen yine kutuldun benden bide STAR'ımı istiyor hayatta vermem dedim hattı aldı. :lol: :twisted:

Yukarı Alt