GreenPearL

Bilgiliyim
BurakK* demiş ki:
Yok moruk hoca falan anlamaz rahat ol sen ^^
Doping :headbang: :headbang: Kop kop :headbang: :headbang:

Kendinle İlgili İleride İyi Hayallerin Varsa Bence Birdaha Deneme Canım :kalp: :thumbsup:
Valla Hayalim Pilot oLmak bi daha içen () olsun emi zaten bilerek içmedim geldi ark ağzıma soktu anlamadım sonra su içtim bi baktım allahh ver gazı :mrgreen:

gece uyuyamazsan son gelişmeleri bizle paylaş yan etkilerini filan bende kullanmayı düşünüyorum :twisted: :mrgreen: :lol:

GreenPearL

Bilgiliyim
scoorviel demiş ki:
gece uyuyamazsan son gelişmeleri bizle paylaş yan etkilerini filan bende kullanmayı düşünüyorum :twisted: :mrgreen: :lol:
sakın kuLLanma eğer 1000$ falan varsa kullan çünkü arkım 2 tane almış 2000$ vermiş.
Ps: bu arada arkımın babasının yurtdışında 7 tane holding'leri var :headbang: :muck:

internet'ten araştırdım biraz iğneymiş bu doping ^^ Hap olanındanmı almış arkadaşın ?

GreenPearL

Bilgiliyim
scoorviel demiş ki:
internet'ten araştırdım biraz iğneymiş bu doping ^^ Hap olanındanmı almış arkadaşın ?
iğneler daha fena haplar 2-3 ayda atılıyorsa iğneler kafadan 7-12 ay'da atılıyo bunun sebebi ise İğnenin hemen kana karışıyo olması :coffee:

GreenPearL demiş ki:
scoorviel demiş ki:
iğneler daha fena haplar 2-3 ayda atılıyorsa iğneler kafadan 7-12 ay'da atılıyo bunun sebebi ise İğnenin hemen kana karışıyo olması :coffee:
2-3 aysa sen yerinde duramazsın bence bi doktordan yardım almalısın yan etkilerini göstermeden.

GreenPearL

Bilgiliyim
scoorviel demiş ki:
GreenPearL demiş ki:
scoorviel demiş ki:
2-3 aysa sen yerinde duramazsın bence bi doktordan yardım almalısın yan etkilerini göstermeden.
2-3 ay evet vücuttan atmak için ama 1 haftaya kalmaz bu geçer 2-3 ayada dışarı atılır

Hacım bunu değerlendir boş durma, kiloluysan git sürekli koş zayıfla, enerji vücut istiyorsan fitness'a git, istediğin kadar yemek ye sonra koş babam koş :mrgreen:

Advance

GreenPearL demiş ki:
scoorviel demiş ki:
sakın kuLLanma eğer 1000$ falan varsa kullan çünkü arkım 2 tane almış 2000$ vermiş.
Ps: bu arada arkımın babasının yurtdışında 7 tane holding'leri var :headbang: :muck:
sallamış bence :sfff:
Hangi enayi 1000$lık şeyi arkadaşının ağzına tıkıştırır :lol:

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Bişey olmaz unutulur profosyenel basketçiler alıyor senin alman bişeymi

GreenPearL

Bilgiliyim
Advance demiş ki:
GreenPearL demiş ki:
scoorviel demiş ki:
sallamış bence :sfff:
Hangi enayi 1000$lık şeyi arkadaşının ağzına tıkıştırır :lol:
Hangi enayi derken laflarına dikkat et istersen Enayi dediğin gibi benim 1 yaşından beri arkadaşım + süt kardeşiz laflarına dikkat et :thumbsup:

Doping laktik asidin yaptığı yorgunluğu hissettirmez. Birden çok fazla harekete geçersen, zorlarsan kendini ,gerçi sen hissetmezsin de, kasların zarar görebilir. Spor yapacaksın etkisi geçsin istiyorsan ama birden değil.

Bi spor aktivitesine katılmadan bi 45 dakika önce falan Redbull için.O zaman doping neymiş görürsünüz.

Aktivite esnasında yorulmazsınız ama aktiviteden sonra çok büyük bi yorgunluk hissedersin :wink1:

Anabolizan maddeler almak iyi birşey değil arkadaşım.
Uzun yılardan beri sporla uğraşıyorum bu tarz maddeler alan arkadaşlarım idman sonrasında kediden korkar bi hal almaya,suçluluk duygusu hissetmeye başladıklarını gördüm.

Bildiğim zararları :
1-Suçluluk duygusu hissedersin,kendine güvenini kaybedebilirsin.
2-Psikolojini bozar (kesin bozar)
3-Kalp rahatsızlıklarını tetikler.
4-Karaciğer böbrek gibi hayati organları tahrip eder.
5-Cinsel yönden denge bozukluğu yaşarsın çünkü bu maddeler belli miktarda testesteron içerdiğinden vücut erkeklik hormonunu dışardan alınca orjinal hormonu üretmek istemeyecektir.

Umarım bu kadarı yeterlidir.Doping yerine meyva suları ve kuruyemişlerden hazırlanan atom içecekleri yapabilirsin.İçmesi çok zevkli zararıda yok.Sağlam kondüsyon olur.

Yukarı Alt