GreenPearL

Bilgiliyim
evet beyler bugun koşu yarışımız vardı 15km uzunluğunda ve ben çok kötü bişey yaptım doping aldım.İnanmıcaksınız ama gerçek bi arkadaşım verdi bende o heyecanla ne olduğunu sormadan içtim sonradan farkettimki doping şimdi yerimde duramıorum sizce 1 kere kullanmakla zararı çok fazla olur mu :cry:

İsterse 10 Yıl Sonrada Olsun Herangi Uluslar Arası Bi Yarışmada Tesptit Edilebildiğini Duydum...

Nerde satılıyor bu doping ? bizimde kros koşu yarışmamız var haftaya bende içicem eğer cok zararlı değilse :twisted: :mrgreen:

GreenPearL

Bilgiliyim
scoorviel demiş ki:
Nerde satılıyor bu doping ? bizimde kros koşu yarışmamız var haftaya bende içicem eğer cok zararlı değilse :twisted: :mrgreen:
arkadaşım istanbuldan almış bana o verdi şuan yerimde duramıyorum valla billa :P

Takımı
Besiktas
scoorviel demiş ki:
+Swee bizim klupte kontrol etmiyorlar kullanabilirim. :twisted:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Bu doping nasıl bişey ya ? Bildiğimiz Powerrade değil mi :P

GreenPearL

Bilgiliyim
Fre3sTyLe demiş ki:
Başlığı yanlış yazmışsın bro.

Doping konusunda ise söyleyecek sözüm yok...
Başlık Yanlış derken? 8O neresi yanlış söyle hemen değiştiriyim bro :muck:

Yerinde duramıyorsan git mac yap yada evinin merdivenlerini inip inip cık 1 km koş gel şınav çek mekik çek ancak böyle gecirebilirsin.

GreenPearL demiş ki:
scoorviel demiş ki:
arkadaşım istanbuldan almış bana o verdi şuan yerimde duramıyorum valla billa :P
Doping hakkında yardım istemişsin konuda fakat başlıkta koşu vs diyor.
Hacım En basitinden ; Doping hakkında bilgi istiyorum bile olabilir ...

GreenPearL

Bilgiliyim
DaRKWaTcH demiş ki:
GreenPearL demiş ki:
scoorviel demiş ki:
Doping hakkında yardım istemişsin konuda fakat başlıkta koşu vs diyor.
Hacım En basitinden ; Doping hakkında bilgi istiyorum bile olabilir ...
Koşu'dan önce içtim çünkü şuan 10km koştum hala tık yok gece nasıl yatcam ben :confused1: Doping hakkında bilgi deil yan etkileri hakkında bilgi istiyorum

Yok moruk hoca falan anlamaz rahat ol sen ^^
Doping :headbang: :headbang: Kop kop :headbang: :headbang:

Kendinle İlgili İleride İyi Hayallerin Varsa Bence Birdaha Deneme Canım :kalp: :thumbsup:

Yukarı Alt