Evet arkadaşlar bugün bilgisayarıma format attırdım.. arkadaşım attı formatı, anakart cdsini bulamadığımız için internetten yükledik bazı driverları bu resimde görülen eksik olanları bunlar gerekli değil dedi indirmedi.. eğer gerekliyse öğrenebilir miyim ? ve bunları yüklemek için neler indirmem gerek .. ASUS F3F Laptop biLgisayar

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bir sistemde ? varsa onlar sorundur bir düşün neden ? var demek ki kurulmamış hani belki sen o özellikleri hiç kullanmayacaksın ama öyle bir an gelir ki windows sorun çıkartabilir ayrıca onları kurman gerekli muhtemelen anakart driver'ları onlar anakartın cd'sini bul oradan yükle veya anakartın sitesine gir modeline göre çıkan programları kur.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bir sistemde ? varsa onlar sorundur bir düşün neden ? var demek ki kurulmamış hani belki sen o özellikleri hiç kullanmayacaksın ama öyle bir an gelir ki windows sorun çıkartabilir ayrıca onları kurman gerekli muhtemelen anakart driver'ları onlar anakartın cd'sini bul oradan yükle veya anakartın sitesine gir modeline göre çıkan programları kur.

extraloob demiş ki:
bu sefer bilgisayarcıya götürdüm bilgisayarı tekrar format attırdım.. anakart cdsi olmadığı için asus'un sitesinden indirdik tüm driverları.. aslan gibi oldu bilgisayar :beer:

Yukarı Alt