Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
1980..

Bu kısım siyasi içerik taşıdığı için silinmiştir.

Katliamda 26, önceki saldırılarla beraber 50 kişi yaşamını yitirdi.

Katledilenlerin birçoğunun cesetlerine aylarca ulaşılamadı.

Çorum Katliamını unutmayacağız.

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
birşey demiyorum Maraş Katliamıda var şuan elimde bulunan kitapta herşey yazıyor "Başörtü Neyi Örter?" dinci-faş*t ayaklanmanın sebepleridir bunlar 8) allahsız gördükleri içindir bunlar 8)

Çorumlu olarak bu olayı kınıyorum.
İnsanları öldürmek en büyük suçlardan biridir.!

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
Fre3sTyLe demiş ki:
Night Blue demiş ki:
Ya nerden çıkyor bunlar geçen sene hiç rastlamadım :/
+Fre3
Sizin bilgisizliğiniz, basının örtmeye çalışması, unutturulmaları bu olayların olmadığı anlamına gelmez. Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp en azından burada görünce bu yorumu atmak yerine ekşisözlüğe yazsan öğrenirdin.

Daha hatırlatacağım çok katliam var.

Fre3sTyLe demiş ki:
Night Blue demiş ki:
+Fre3
Burada nedemek istediniz çok ilginç.
Olmayan birşeyi olmuş gibi mi anlatıyoruz burada?
Tarihinizi öğrenin. Bu ülkenin tek tarihi osmanlının savaşlarından ibaret değildir.
Kendi iç savaşlarınıda öğrenin ki ne durumda olduğunuzu anlayın.
Ama pek zannetmiyorum. Yeni gençlik internetin başında saatlerce saçma salak şeylerle ilgilenmekten başını kaldıramadığı için bu konular sizi pek tatmin etmiyor olabilir.

...

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
@volkan.ka

Osmanlının k*çı kırık savaşlarını ve planlarını anlatıyorlar hep ve savunuyorlar ancak biraz wikipedia.org'a girip neyi merak ediyorsanız araştırsanız görüceksiniz nelerin döndüğünü 8)

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Macrocheck demiş ki:
Fre3sTyLe demiş ki:
Night Blue demiş ki:
+Fre3
Sizin bilgisizliğiniz, basının örtmeye çalışması, unutturulmaları bu olayların olmadığı anlamına gelmez. Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp en azından burada görünce bu yorumu atmak yerine ekşisözlüğe yazsan öğrenirdin.

Ben böyle bir katliam yok demedim.Sadece eskiden sitede siyaset içerikli böyle konular açılmazdı dedim ve hala arkasındayım.Evet eskiden sitede böyle siyasi içerikli konular açılmazdı.

Hancock demiş ki:
@volkan.ka

Osmanlının k*çı kırık savaşlarını ve planlarını anlatıyorlar hep ve savunuyorlar ancak biraz wikipedia.org'a girip neyi merak ediyorsanız araştırsanız görüceksiniz nelerin döndüğünü 8)
Şuan Türklerin bu denli sevilmemesinin sebebi Osmanlı değil Türkiyenin başındakilerdir. :wink1:

Sen şimdi Türkiye Cumhuriyet'i yerine OSMANLI DEVLETİ olmasını isterdin değil mi?
Sizin beyninizi örümcekler sarmış. Onlardan kurtulmadığınız sürece sevilmemeye devam edeceksiniz.
Kızlarınızı eve kapatırsınız , Ülkemize turistik amaçlı gelen bayanlara sarkarsınız,tecavüz edersiniz, o da yetmez öldürürsünüz.
Kızlarınızı türban ile kapatırsınız, etek giydirmezsiniz. Ama önünüzden başı açık , mini etek giyen birisi geçtiğindede gözünüzü o insanın g*tunden alamazsınız. Türban takarsınız ama yemediğiniz nane kalmaz, türban takarsınız boya küpüne düşmüşten beter olursunuz. Daha sayayım mı neden insanların SİZLERDEN nefret ettiğini?

volkan.ka demiş ki:

Sen şimdi Türkiye Cumhuriyet'i yerine OSMANLI DEVLETİ olmasını isterdin değil mi?
Sizin beyninizi örümcekler sarmış. Onlardan kurtulmadığınız sürece sevilmemeye devam edeceksiniz.
Kızlarınızı eve kapatırsınız , Ülkemize turistik amaçlı gelen bayanlara sarkarsınız,tecavüz edersiniz, o da yetmez öldürürsünüz.
Kızlarınızı türban ile kapatırsınız, etek giydirmezsiniz. Ama önünüzden başı açık , mini etek giyen birisi geçtiğindede gözünüzü o insanın g*tunden alamazsınız. Türban takarsınız ama yemediğiniz nane kalmaz, türban takarsınız boya küpüne düşmüşten beter olursunuz. Daha sayayım mı neden insanların SİZLERDEN nefret ettiğini?
Yahu sen neden bahsediyorsun :lol:

Türkiye Cumhuriyetinin yerine Osmanlıyı isteyen kim ?Türkiye Cumhuriyetinde az da olsa özgürlükçü düşünceyle mutluyum ben.Söylemek istediğim Osmanlı devletinin yaptıklarını kötülemek yerine kabullenmeliyiz.Çünkü kötülemek hiçbir işe yaramaz.

Ps: Git bi yüzünü yıka lafı başka yerinden anlıyorsun,Pc başında beynin sulanmış. :wink1:

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
@Fre3sTyLe

Osmanlı nedir anlatsana bi bana Osmanlı'nın bilinmedik yönlerini hep saklarlar onlar hiç mi kadınlara tecavüz etmemiş onlar kimdir Atatürk yıkmasaydı Osmanlı Hilafet - Şeriat Devletini şimdi görürdün sen 8) + gençlikte nette madem çok duruyor araştırma yapsınlar biraz 8) yapmıyorlarsa Bilgisayar denen şeyin başında durmasınlar bence adı üstünde Bilgi - Sayar neyse İyi Forumlar 8)

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Beyler neyse uzatmayalım ölenlere rahmet okuyalım yeter herkes dalgasına baksın İyi Forumlar herkese 8)

Hancock demiş ki:
@Fre3sTyLe

Osmanlı nedir anlatsana bi bana Osmanlı'nın bilinmedik yönlerini hep saklarlar onlar hiç mi kadınlara tecavüz etmemiş onlar kimdir Atatürk yıkmasaydı Osmanlı Hilafet - Şeriat Devletini şimdi görürdün sen 8) + gençlikte nette madem çok duruyor araştırma yapsınlar biraz 8) yapmıyorlarsa Bilgisayar denen şeyin başında durmasınlar bence adı üstünde Bilgi - Sayar neyse İyi Forumlar 8)

Söylemek istediğim Osmanlı devletinin yaptıklarını kötülemek yerine kabullenmeliyiz.Çünkü kötülemek hiçbir işe yaramaz.

Ps: Siyaset nefret ettiğim şeylerin başında gelir.Benim kulaklarımı çınlatmadıkça bu konudan uzuyorum.İyi forumlar... :byes:

Macrocheck demiş ki:
Fre3sTyLe demiş ki:
Night Blue demiş ki:
+Fre3

Bırak unutulsun Mustafa bu iğrenç geçmiş katliamları ikide bir hatırlasak da ne olacak dersmi alacaklar sanki sadece olan bizim dış bağlantılarımıza olur..medyada yayınlanır dışarıya duyurulur Türkiye'de bunlar bunlar olmuş vsvs..

bu kadar çok ön yargı olmamalı bence çok fazla sert gitmişsiniz

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Kobe demiş ki:
bu kadar çok ön yargı olmamalı bence çok fazla sert gitmişsiniz
Ahahahah önyargı mı ? Önyargıyı onlar yaptı ve bu Katliamı gerçekleştirdiler Sivas , Çorum ve Maraş araştırın bakıyım :wink1: :wink1:

Yukarı Alt