Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Bir Sivaslı olarak çok üzülüyorum (Ben yakanlardan değil , yananlardanım.) o günün videosunu izledim resmen düz duvara tırmanmışlar bu kadar yobazlık , faş*tlik olmaz 8)

Hancock demiş ki:
Bir Sivaslı olarak çok üzülüyorum (Ben yakanlardan değil , yananlardanım.) o günün videosunu izledim resmen düz duvara tırmanmışlar bu kadar yobazlık , faş*tlik olmaz 8)
Merhaba hemşerim.O madımak otelini her gün görüyorum ve de hatırlıyorum olayları,izlediğim videolar aklıma geliyor hep.Utanılacak bi durum

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
HeYeCaN_YoK demiş ki:
Hancock demiş ki:
Merhaba hemşerim.O madımak otelini her gün görüyorum ve de hatırlıyorum olayları,izlediğim videolar aklıma geliyor hep.Utanılacak bi durum
Hacım Madımak Otelini restorant yapmışlar galiba ne kadar doğru ? :| :cry: :oops:

Sonsuuuz,uçsuuz bucaksız bir yaman çelişki..
Eğiteceksin ki sürü olmayacaklar.Sürü olmayacaklar ki;dününe takılmadan bügünü ve yarını için önce kendisiyle sonra da zaten her saniyesinde sömüren hayatla savaşacaklar.Eğiteceksin ki eğitilmişi,aslı astarı olmayan provakasyonlarla yok etmesin..Ama seni eğiteni;senin gözünü açıp hayata hazırlayanı öldürmek..''Üst insan yoktur,eşit insan vardır'' tümcesini saçma sapan güdülümlere kapılan sürüye öğretmeye çalışan ''üst insanlar''..

Gün ve konuyla ilgisi yok ancak Hasan Hüseyin Korkmazil üstadımızın ''Haziranda ölmek zor''adlı şiirinden bir kaç mısra paylaşmak geldi içimden;

gece leylâk
ve tomurcuk kokuyor
üstümbaşım elim yüzüm gazete
vurmuşum sokaklara
vurmuşum karanlığa
uy anam anam
haziranda ölmek zor!

bu acılar
bu ağrılar
bu yürek
neyi kimden esirgiyor bu buz gibi sokaklar
bu ağaçlar niçin böyle yapraksız
bu geceler niçin böyle insansız
bu insanlar niçin böyle yarınsız
bu niçinler niçin böyle yanıtsız?

kim bu korku
kim bu umut
ne adına
kim için?

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
[flash=425,344]http://www.youtube.com/watch/v/r0VUrAi-9Tc[/flash]
Kod:
http://www.youtube.com/watch?v=r0VUrAi-9Tc

:cry: :cry: :cry: :cry:

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Gün Gelecek Devran Dönecek Yobazlar Yoldaşlarımıza Hesap Verecek. 8)

Hancock demiş ki:
HeYeCaN_YoK demiş ki:
Hancock demiş ki:
Hacım Madımak Otelini restorant yapmışlar galiba ne kadar doğru ? :| :cry: :oops:
Tam olarak şöyle.Madımak otelinin altında kebapçı vardı.Daha bir kaç ay önce müze yapılması için tahliye ettiler kebapçıyı.Yani yapılması gerekende buydu.Ama daha yeni yeni düzelttiler.Çoktan yapılması gerekiyordu.Geç bile kaldılardı

kendince dini herkezden iyi bildiğini hiçbir zaman kuranın türkçe mealini okumadan Allahın vermek istediği mesajı anlayamayan şehin şıhın sex üzerine dayalı sözde dinine tarikatına inanan yabozlara kahrolsun
1 aydın gider yerine bir aydın tekrar geri gelmez geri gelecek olan tek şey mücadelesi ve fikirleridir..
kaybettiğimiz tüm aydınlarımızı anıyoruz..

Burda hiçbir dini görüşü savunduğum veya olduğum sanılmasın ama barış akarsu nun 2. ölüm yıl dönümünü göstereceklerine bunları gösterselerdi.Adı tarafsız medya :roll:

BiG BoY

Öğretiyorum
Hancock demiş ki:
Helal kardeşim çok doğru konuştun hlela olsun sana :buddha:

volkan.ka demiş ki:
HeYeCaN_YoK demiş ki:
Beyler lütfen aşırı yorumlardan kaçınalım!
Aşırı derken?
Umarım benim söylediğime
'aşırı' dememişsindir.
Lafım kimseye değil ama birazdan biri çıkıp aşırı ağır kelimeler kullanırsa bu topic kilitlenebilir bile.Yoksa kimseye lafım yok benim.Çok anlamlı bir topic olmuş.Teşekkür ederim :beer:

Journalist

Aileden
Geçmişimizin kara bir lekesidir hiçbir insani değerle bağdaştırılması mümkün olmayan üzücü bir olaydır.

Ancak başlık altında tartışma çıkaran veya forum kuralları madde 5'i ihlal eden birini görmeyeyim konu altında yoksa geceyi erken kapatmak zorunda kalabilir.

Hepinize iyi forumlar. :muck: :kalp:

Yukarı Alt