Arkadaşlar sitenin birinde bu serverın yazıldığı formattan dolayı ve de bu serverın kurucularının hiç bir coderlık eğitimine sahip olmadıklarından dolayı serverda bulunan hataların serverin ömrü boyunca süreceği ile ilgili bir yazı gördüm bilgilendirir misiniz beni?

türk sro diye birşey yok sadece SSE EMU ile açılmış turk sro süsü verilmiş sahte server

Advance

Jaws3r demiş ki:
türk sro diye birşey yok sadece SSE EMU ile açılmış turk sro süsü verilmiş sahte server
+adv
Düzeltilememesinin sebebinin birisi de Kaynak kodlarının olmayışı..

yani düzeltilmeyecek o zaman bug report toplamanın da alemi yok.Peki niye dandik bir server için 5 tl üyelik ücreti alıyorlar?sizce etik bişey mi bu?

Advance

erkan_rapper demiş ki:
yani düzeltilmeyecek o zaman bug report toplamanın da alemi yok.Peki niye dandik bir server için 5 tl üyelik ücreti alıyorlar?sizce etik bişey mi bu?
Dolandırıcılık diyoruz biz buna ^^

Takımı
Galatasaray
Advance demiş ki:
erkan_rapper demiş ki:
Adamın kendi serverı. Adam istediği her şeyi satabilir , alıcısı istedikten sonra kimse ses edemez.

SarkoLata demiş ki:
Advance demiş ki:
erkan_rapper demiş ki:
Adamın kendi serverı. Adam istediği her şeyi satabilir , alıcısı istedikten sonra kimse ses edemez.
Biz nerdeyiz sen nerdesin hacı ya :lol: makara:

Takımı
Galatasaray
@Jaw
anlamadım söyleyecek laf mı bulamadım gayet alakalı ? soru:

SarkoLata demiş ki:
@Jaw
hani diyorsunuz ya sse emulator ile server açan kendini gm sanıyor diye işte bu adamın açtığı serverde sse emulator ile açılmış bir server anlıyacağın geleceği yok. orda erkan yazmış dandik bir server için niye 5 tl veriyoruz diye advancede çok güzel mantıklı bir şekilde cevaplamış. sse emulator ile açılmış servere sen hala adamın kendi serveri istediğini satar diyorsun. :rolleyes1:

Takımı
Galatasaray
Jaws3r demiş ki:
SarkoLata demiş ki:
@Jaw
hani diyorsunuz ya sse emulator ile server açan kendini gm sanıyor diye işte bu adamın açtığı serverde sse emulator ile açılmış bir server anlıyacağın geleceği yok. orda erkan yazmış dandik bir server için niye 5 tl veriyoruz diye advancede çok güzel mantıklı bir şekilde cevaplamış. sse emulator ile açılmış servere sen hala adamın kendi serveri istediğini satar diyorsun. :rolleyes1:
Biliyorum serverın ne olduğunu onu anlatmana gerek yok. Bu serverı açanın belki database kodlama hakkında tek bir fikri bile yok. Ama diyorum ya ne isterse yapar. Adam tırnağını bile satar alıcısı olduktan sonra.. :thumbsup: :mrgreen:

Advance

SarkoLata demiş ki:
Jaws3r demiş ki:
SarkoLata demiş ki:
@Jaw
Biliyorum serverın ne olduğunu onu anlatmana gerek yok. Bu serverı açanın belki database kodlama hakkında tek bir fikri bile yok. Ama diyorum ya ne isterse yapar. Adam tırnağını bile satar alıcısı olduktan sonra.. :thumbsup: :mrgreen:
O zaman biz de eroin kokain satalım? Öyle her isteyen her istediğini satabiliyorsa, he madem server açmış üyelikleri paralı yapmış yalan dolan karıştırmasın işine yok neymiş sunworld 3 gelince charlar oraya aktarılacakmış 8O :curtain:

Advance demiş ki:
SarkoLata demiş ki:
Jaws3r demiş ki:
O zaman biz de eroin kokain satalım? Öyle her isteyen her istediğini satabiliyorsa, he madem server açmış üyelikleri paralı yapmış yalan dolan karıştırmasın işine yok neymiş sunworld 3 gelince charlar oraya aktarılacakmış 8O :curtain:
Hikaye kardeş bunlar hikayeee.. Milleti dolandırmak amacıyla yapılan işlerden biri... Ama sorsan sitenin yönetici katı buna ses çıkarmaz neden ? elbet bir karları vardır... Bugün gelir olsun diye tişörtleri normalden yüksek fiyatlara satıyorsa vardır bir fırıldak üstelik bunuda girdiğiniz ortamlarda size karizma sağlar diye savunuyorlar... Ben bundan önce çoğu sitede adminlik yaptım ama reklam gelirlerim asla cebime girmedi .. Sitenin kirasını ayırdım bi köşeye geri kalanını ise üyeler arasında belirli bir konu açma sayısının üstüne varanlar arasından çekilişle 1 kişiye onun dışında forumda anket sistemiyle de 1 kişiye 100er kontor hediye yükledik... Bugün sen niye böyle bir şey yaptın diye herkes çıkışabilir fakat bir emeğim geçmeyen sadece bilgisayar başında oturarak kazandığım gelirin bana faydası olmaz diye savunuyorum keşke böyle bir şey burada da olsaydı.O tişört meselesinde bile kendi modlarına dahi parayla satma söz konusu ... Karizman olur ortamlarda deniyor fakat kendi moduna bile parayla satıyorsun ki o kişinin hal ve tavırları senin sitenin reklamını yapacak cinsten olacağından bedava vermesi gerekirdi.

Hikaye kardeş bunlar hikayeee.. Milleti dolandırmak amacıyla yapılan işlerden biri... Ama sorsan sitenin yönetici katı buna ses çıkarmaz neden ? elbet bir karları vardır... Bugün gelir olsun diye tişörtleri normalden yüksek fiyatlara satıyorsa vardır bir fırıldak üstelik bunuda girdiğiniz ortamlarda size karizma sağlar diye savunuyorlar... Ben bundan önce çoğu sitede adminlik yaptım ama reklam gelirlerim asla cebime girmedi .. Sitenin kirasını ayırdım bi köşeye geri kalanını ise üyeler arasında belirli bir konu açma sayısının üstüne varanlar arasından çekilişle 1 kişiye onun dışında forumda anket sistemiyle de 1 kişiye 100er kontor hediye yükledik... Bugün sen niye böyle bir şey yaptın diye herkes çıkışabilir fakat bir emeğim geçmeyen sadece bilgisayar başında oturarak kazandığım gelirin bana faydası olmaz diye savunuyorum keşke böyle bir şey burada da olsaydı.O tişört meselesinde bile kendi modlarına dahi parayla satma söz konusu ... Karizman olur ortamlarda deniyor fakat kendi moduna bile parayla satıyorsun ki o kişinin hal ve tavırları senin sitenin reklamını yapacak cinsten olacağından bedava vermesi gerekirdi.[/quote]

mükemmel bi cvp helal olsun...

Yukarı Alt