birde bugatti super sport 438 km/saat hızı max. 430 yazmıslar :)

bende baska yerde ole gormustum diye hatırlıyom ama sen ole diyosan oledir.

eLempTRa demiş ki:
o anlamda deıl arkası acayip guzel duruyor oyuzden :)
valla araştıracam bunu ama doğruysa Bugatti'yi ezdi geçti görünüşe eşit desek bile 486/km max hız yeter hele 0-100 1.5 sn yi hiç sorma zaten bugattinin 2011 de cıkarmayı planladığı araba bile 1476 hp 1.9 sn (0-100km) idi ki bu araba onu katlıyor hertürlü bakalım Bugatti'nin yanıtı ne olacak :starving:

bi de Nissan Project Zed diyorlar 1.2 sn imiş ama piyasada öyle bir araba yok sadece planlıyorlarmış bence uydurma olsa bile 2015 de falan gelir en erken ki nissan bence o potansiyele sahip değil.

bende bir videoda izlemiştim nissan ctr ydi galiba bugattinin göz esafesinden cıkıyordu yarışta okadar buyuk fark atmıştı:) demeeki araba parasına gore bakılmamamı hızı:)

S4YKLO demiş ki:
bende bir videoda izlemiştim nissan ctr ydi galiba bugattinin göz esafesinden cıkıyordu yarışta okadar buyuk fark atmıştı:) demeeki araba parasına gore bakılmamamı hızı:)
o dediğin araba Nissan GTR ve o dediğin videoyu biliyorum Nissan+full modifiye+full nos döşeli bir şekilde nosa abanıyor ve bugatti yine geçiyor en son bugatti frenledi yanıma yaklaşsın diye biraz ondan sonra nissan geçti ki devamında yine bugatti geçti ya zaten nissan gtr ne ki onun sınıfında bile değil top carz a girmiyor zaten o 400 500 hp bişi o hatta 350 bile olabilir tam hatırlamıyorum ama bu araba gerçekse yakar ortalığı bakalım bekliyip göreceğiz :starving:

Takımı
Galatasaray
Nissan'ın imkanları olsa deli araçlar yapacak fakat sponsor sıkıntıları + maddi sıkıntılar var.Skyline gibi bir aracın bir üst modelini yapsalar harika olacak 8)

Nina Ricci demiş ki:
Nissan'ın imkanları olsa deli araçlar yapacak fakat sponsor sıkıntıları + maddi sıkıntılar var.Skyline gibi bir aracın bir üst modelini yapsalar harika olacak 8)
farkındayım bişiler yapmaya çalışıyorlar ama fakir adamlar elinde bişi yok bi Project Zed var mesela 1900 hp lik araç projeleri yardım eden olsa belki de yapacaklar (ki bence bu baya bi zor) şuan yardım bekliyorlar :mrgreen:

bi sorum var merak ettgim fazla ilgiemedigimden :D bu bugattiye modifiye yapılamzmı yapılırsa nasıl bişey olcagını düşünemiyrm zaten :D

Takımı
Galatasaray
S4YKLO demiş ki:
bi sorum var merak ettgim fazla ilgiemedigimden :D bu bugattiye modifiye yapılamzmı yapılırsa nasıl bişey olcagını düşünemiyrm zaten :D
Araç zaten modifiyeli üretiliyor daha da modifiye yapıp varoş arabasına mı çevireceksin kenar mahalle köşelerinde mi kullanacaksın ahahaha asfaltlara küser valla araç makara:

Yukarı Alt