S.a.

Arkadaslar dün gece sahur vaktine yakın bottan cıkıp normal şekilde oyuna girdim ve düşürdüğüm eşyaları satmak için dw strorage da stall açmaya giderken LADY_KNIGHT isimli char hi dedi.Hi dedim.Help me for my lvl up dedi.Dedim zamanım yok.Bunun üzerine benim bir bot kullanıcısı olduğumu bilgidiğini ve bunu charımın adını vererek bug reporttan bildireceğğini söyledi.Küfür huyum değildir başta insan gibi davrandım.Bot kullanmadığımı ve LVL up için zamanım olmadığını söyledim.Nerelisin dedi Türk'm dedim.Sırf Türk olduğum için benim bot kullandığımı bug report tan bildireceğini kendisinin YUnanlı olduğunu Türkler'den nefret ettiğini ve yapılacak client taramasından sonra banlanacağımı söyledi.Client orjinal ya botta olabilir mi?? .Güldüm tabi ^^ ama sonra aklıma JoymaX'ın bu gibi konuları atlamadığını anlatan okuduğum bi yazı geldi.

Lütfen söylermisiniz acaba joymax bu gibi konuları bugreporttan bildirilince ciddiye alıyor mu?

Daha tutturmuş bana 1 saat boyunca seni bildireceğim,göreceğizdemeye devam etti ve bende zıvanadan cıktım.Sen Türkleri sevmiyor olabilirsin ama ben Tüm insanları sevior saygı gösteriyorken sadece seni sevmiyorum.Çünki cocuksun dedim ve başladım kalaylamaya.Olabilir mi? Bug report ciddiye alınıyor mu?

Ve şu an öğle saatler botumu kurdum gene oynuyorum.Bi salak yüzünden banlayacaklarsa varsın banlasınlar.

Adı : KNIGHT_LADY lvl 24'müş ALPS serverinde

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
oasis de arka mahallenin tüyü bitmemiş delikanlısı olduğum zamanlarda bunu bende yapardım seni report edeceğim 3m ver bana derdim 10 kişiden 1 tanesi verirdi sonra mahalle işlerini bıraktık servera hakim olduk ya o kısmı ayrı apayrıdır.

gelelim report a hiçbir şey olmaz boşuna report etme edenede mani olma extraokk

Zardock demiş ki:
silk alırsan gm ın anasına globalden kufur et yınede ban yemessın denenmıstır :lol:

hehehe Bundan bi kaç ay önce Lag yüzünden DC olup ölmekten ve exp kaybetmekten sinir olup GM lere ve joymaxa jelatini açılmamış küfürler etmiştim.Sonra aklım başıma gelip sakinleştiğimde de geri kalan globalleride özür dilemek için kullanmıştım :mrgreen:

extraloob demiş ki:
oasis de arka mahallenin tüyü bitmemiş delikanlısı olduğum zamanlarda bunu bende yapardım seni report edeceğim 3m ver bana derdim 10 kişiden 1 tanesi verirdi sonra mahalle işlerini bıraktık servera hakim olduk ya o kısmı ayrı apayrıdır.

Zaten botu bırakırsam oyunuda bırakırım.Korkum yok banlasınlar yapabiliolarsa.Ama beni sinir eden şey Türkleri sevmiyorum deyip ardınada beni lvl atlat demesi..Gene yazacak bu sıpa ''Gel sana 10 m vereyim benle konuşma'' diycem exhange açıncada 1 gold koyar postalarım dangalağı :mrgreen:

yok ya hıc bı sey olmuyo benım ıngılızcem zayıftır bıraz guılde turkce yazıp ıngılızceye cevırtıyodum sonra aynısını globalle yazıodum bıde dusun ben lvl 10 dan berı full bot pvp yaparken job yaparken bıle bot acık olur su ana kadar 1 tane charım bıle banlanmadı :lolmuch: hem banlasa ne olur sıfırdan acarım bı tane daha ezık kasmak zevklı oluyo

hic birsey olmaz.her su bot kullaniyo diyeni ciddiye alsalar ohooo serwrde her birine gicik olan kisi bole bi mesaj atar we sonunda serwerde insan kalmazdi :lol: takma bile kafana

extraloob demiş ki:

heeeeeeeeeyt gaza geldim :lolmuch: :mrgreen:

Valla DikMen den tut modlara kadar herkes bu konuyu okumuş ilgi göstermiş :) lol her bakana lol

Bende gaza geldim :mrgreen: sabaha 10 m param olur heralde :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

cNeyT nbr senden yardım isdemişdim o benim thiefken adım pitt10 thief ismim hatırladın mı o adamalrın bütün mallarını kaçırdım 5 yıldız hehehhe adam lar en sonunda 20 kişi geldi ama nafile malı uçurdum ben olsam da kervan çekmem :lol: 1 m lik maldı

:mrgreen: hatırladın mı
-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt