evet bu bug nasıl çalışıo thiefliğe benzer bi taktik ama 2 saat beklemeye gerek kalmadan :)

şimdi hotan dowhang jangan teleport olma yeri yakınlarında bi stall buluyoruz teleport a tıklıyoruz

teleport... bişiler dio tıklıyoruz
ışınlancağımız yer çıkıo mesela dowhang ona tıklamadan önce stall a girioruz ve hızlı şekilde ışınlancağımız yere tıklıyoruz stall da ışınlanmış oluoruz yane thieflik gibi ama 2 sn de dc yemiş oluo :D

ps: artık sakın teleport yakınlarında stall kurmayın :D

Kup

olduser
Neden böyle bir başlık seçtin onu anlamadım, "!! Bug :) hotanda çinli bırakmayalım hade xD !!" Çinlilerin sana ne zararı var ?

Ragnorack demiş ki:
Neden böyle bir başlık seçtin onu anlamadım, "!! Bug :) hotanda çinli bırakmayalım hade xD !!" Çinlilerin sana ne zararı var ?
belki farketmemiş olabilirsin ama çinlilerin hepsinde pet var ve +5 silahdan aşa gezmiolar gm free verio zaten bu yüzden oyunuda bıraktım adamlarda bot bile var biz elle kasıoz bu oyunda eşitlik yoq :headbang: dolayısıyla ben bırakıorum isteyenler dvm etsin ama böle yürümez ... ßß :byes:

Eskiden oyunu tam bilmiyorken hotanda storageye bir türlü giremiyordum stalların kalabalığından.
Artık storage etrafı dımdızlak olur herhalde. :D

emre67380 demiş ki:
Ragnorack demiş ki:
belki farketmemiş olabilirsin ama çinlilerin hepsinde pet var ve +5 silahdan aşa gezmiolar gm free verio zaten bu yüzden oyunuda bıraktım adamlarda bot bile var biz elle kasıoz bu oyunda eşitlik yoq :headbang: dolayısıyla ben bırakıorum isteyenler dvm etsin ama böle yürümez ... ßß :byes:
v

hiç güleceğim yoktu, olm gm sırf çinli diye niye çinlilere belesh item versin :D

Yukarı Alt