Lemus demiş ki:
Ploutos demiş ki:
Lemus demiş ki:
Brom sende bişey var ama çözemedim :think:
hiç sorma ya bende çözemedim.. o kadar sro masters a başvurduk daha yetersizmişiz :D çalışmaya devam sıkıntı yok makara:
o silah +9 a gider sende bu şans varken :twisted:
yok bro gerenk yok :D

bana maliyeti 50m lik weapon elixir bi 50m de tabletlere harcarım 100m birazdan fb halini koyarm nese: sattığım fiyatta 700m gece gece iyi fiyat :headbang:

Yalnız gönderme yapmışsın ama.

2 tane sro master var topu topu, teki 8-8 party kurup nova farmlıyor, charları full nova, öbürü tek tabanca +10'dan aşşağı itemi yok. :)

bende samarkandda basıyorum, evet sende de bi Allah vergisi olduğu kesinde, Samarkand'da basmanın payıda büyük, eğer orda bastıysan tabi :D

NoMoreLove demiş ki:
Yalnız gönderme yapmışsın ama.

2 tane sro master var topu topu, teki 8-8 party kurup nova farmlıyor, charları full nova, öbürü tek tabanca +10'dan aşşağı itemi yok. :)
hacım gönderme yaptığım yok benimde 1 pt de 6 tane charım var 3.sü bugün 110 oldu bunlarıda söylemem mi gerek ? +10 nova staff +9 düz staffda benim charlarımda var hakettiğimi düşünmüştüm aklımda geçmiyordu ama bazı yetkili kişiler başvur demişti sadece başvurdum olmadı kısmet

NoMoreLove demiş ki:
Onu diyorum işte, teki full +10 nova, teki 30. novayı düşürdü. :)
hee ayrıca düşürdüğüm novaları saymıyorm ben immosuz +6 deniyorm silahlara. 13-14 tanede nova silah kırdım hepsindende B grade düştü 1 tanesinden a düştü sadece bununla ilgili bir konuda açmştım neyse [horny21 [horny21 allaha emanet 8)

Rapidasasdas

Keşfediyorum
Bu arakdasin yaptigi daha zor bir is bence.
Char kasmakta ne var. Pc si iyi olan herkes kasar.
Al 2 ay önce bende pc düzdüm yeni. Bende 8 li pt mi yaptim kasmaya basladim.
benimde kasmaya basladigimdan beri 6. nova felan düstü. Nova düsürmek yetenek isi degil. Char kasabiliyorsan elbet düser nova. Birak novayi 101 102 lerden 10 dagree sun spear bile düsürdüm:D
Bunu becerdikten sonra benidemi sro master yapacaksiniz:d

Charlar daha 99 level oldu. 6 nova 1 tane de 10 dagree sun spear düsürdüm:)

Helal olsun arkadasim. Güzel basiyorsun.

Rapidash demiş ki:
Bu arakdasin yaptigi daha zor bir is bence.
Char kasmakta ne var. Pc si iyi olan herkes kasar.
Al 2 ay önce bende pc düzdüm yeni. Bende 8 li pt mi yaptim kasmaya basladim.
benimde kasmaya basladigimdan beri 6. nova felan düstü. Nova düsürmek yetenek isi degil. Char kasabiliyorsan elbet düser nova. Birak novayi 101 102 lerden 10 dagree sun spear bile düsürdüm:D
Bunu becerdikten sonra benidemi sro master yapacaksiniz:d

Charlar daha 99 level oldu. 6 nova 1 tane de 10 dagree sun spear düsürdüm:)

Helal olsun arkadasim. Güzel basiyorsun.
sro masters konusunu kapattık arkadaşlar cool2: cool2: 2 kişiymişler zaten bu sitenin en iyileri başarılar dilerim 8)

Yukarı Alt