- Resim Silinmiş.

Cfglerimden bazılarını sizinle paylaşmak istedim ve iki tanesini rarlayıp buraya attım. :kalp:

- Resim Silinmiş.
Buyrun Buradan. :muck:
- Resim Silinmiş.

Umarım beğenirsiniz. :beer:

ps= Bu koyduğum Link'in alt ve üstündekiler yönetimdekiler hariç koyması yasakmış? Öyle duydum eğer öyleyse kaldırayım hemen? :muck:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Tamam. Teşekkürler abi söylediğin iyi oldu. :muck: :kalp: Düzelttim hemen. :kalp:

bende 100 ü aşkın pro oyuncu cfg si var =) kendi cfg m + vs. sürüyle var denemek isterdim ama elimde onlarca cfg var isteyen olursa özelden verebilirim.

Try2KillMeHun demiş ki:
bende 100 ü aşkın pro oyuncu cfg si var =) kendi cfg m + vs. sürüyle var denemek isterdim ama elimde onlarca cfg var isteyen olursa özelden verebilirim.
Özelden yapma istersen.. Toplu bir şekilde güzel olanları konu açarak paylaşabilirsiniz.. Ben de hemen indiririm. :P :popcorn:

SePPuKu demiş ki:
Try2KillMeHun demiş ki:
Özelden yapma istersen.. Toplu bir şekilde güzel olanları konu açarak paylaşabilirsiniz.. Ben de hemen indiririm. :P :popcorn:
seni kırcagıma çürük dişimi kırayım 2 dk bekle upload edeyim =)

Prada

Sep pre yoksa elinde rapidshare kullanırken .de olana upload et.. .com presiz limit koyuyor :wink1:

Yukarı Alt